W co zainwestować ?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Armand
Posty:4
Rejestracja:10 lis 2017, 12:23

10 lis 2017, 12:25

Ostatnio czytałem trochę na temat kryptowalut i dość często poleca się je jako miejsce lokowania pieniędzy.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

20 lis 2017, 14:19

Jak otwierasz firmę to sprawdź sobie ofertę doradztwa biznesowego. Oni pomagają wejśc na rynek, zajmują się biznesplanem i wszelkimi działaniami wprowadzającymi jak choćby finansowanie. Swoją drogą ciekawe dajecie tutaj propozycje, można się zainspirować na rynek lokalny i okoliczny.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

20 lis 2017, 16:34

Szukasz biznesu ? Jesteś w tym, w tamtym super biznesie i ? No właśnie, czas leci a tych prawdziwych dochodów nie widać. Czy wiesz że możesz zarobić raz a konkretnie i więcej nie 'bawić' się w zarabianie ? Konkretnie czyli np. 0.5 mln zł i to inwestując wyłącznie raz. I praktycznie też od zaraz odzyskać dowolny wkład ? Jeśli chcesz zarobić faktycznie to zapraszam do kontaktu [ priv ] lub skype janubers1, lub 609 583 837
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

22 lis 2017, 14:20

Zauważyliście, że polski rynek związany z funduszami w tym roku dość mocno się rozwinął. Jest to na pewno związane z tym, że coraz więcej polaków inwestuje swoje oszczędności w fundusze. Ja mam fundusze w esaliens. A na https://www.esaliens.pl/pl/notowania-fu ... ady-wyceny są napisane zasady wyceny. Firma esaliens operuje 17 funduszami i robi to bardzo dobrze, bo kilka z nich znajduje się wśród największych funduszy pod względem aktywów na polskim rynku
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

27 lis 2017, 12:27

A co myślicie o takim programie https://www.fastinvest.com/pl można na tym dorobić pasywnie? szukam jakiegoś sposobu, tak by kasa kapała po troszku co miesiąc, albo była wypłacona w całości ale już jakiś konkretny procent.
Awatar użytkownika
minik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:27 lis 2017, 12:11

27 lis 2017, 12:33

Chyba lepiej napisać już książkę i spróbować ją wydać z jakimś wydawnictwem. Albo zacząć od bloga, zrobić społeczność koło swojego dzieła i później zrobić self-publishing. Wówczas hajs kapie sam. Jednak praca nad książką to spora inwestycja czasowa.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

27 lis 2017, 12:36

Sprawdzona forma dochodowej lokaty na 120 dni z dochodem 20 %. Możliwość wypłacania odsetek co tydzień. Wielkość inwestycji dowolna. Możliwość reinwestycji środków. Na życzenie dobry biznes dla firm i osób na wiele lat. Firma Polska, biuro w Warszawie. Leasing samochodów Infiniti i wiele innych korzyści. Wszystko do sprawdzenia. Zapewniam wszelkie szczegóły. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset ... -nauka.htm
timon
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:23 lis 2017, 19:19

27 lis 2017, 16:28

Inwestował ktoś w bitcoiny? Interesuje mnie ten biznes i jak wygląda sprawa z zakupem sprzętu?
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

06 gru 2017, 20:33

Warunki że ho ho. A wiecie że obecnie lokując środki np. w odpowiednio wybrane kryptowaluty można zarobić minimum 300 % w rok ? Jak ktoś chce wiedzieć w jakie i w jaki sposób , zapraszam - skype janubers1
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 gru 2017, 03:34

Ja polecam inwestowanie w nieruchomości. Ceny mieszkań rosną, chętnych do wynajmu nie brakuje, ceny wynajmu z roku na rok są coraz wyższe i na prawdę można na tym nieźle zarobić. Sam mam już 2 mieszkania, które wynajmuje i chcę kupić jeszcze jedno, bo tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/dew ... wa/ursynow znalazłem świetną ofertę. Mam nadzieje, że do połowy przyszłego roku uda mi się wszystko załatwić.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl