W co zainwestować w obecnych czasach?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Piekna
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:14 sty 2018, 18:50

16 sty 2018, 13:31

Z całą pewnością przydatne są te porady :) Dzięki wielkie ;) Na pewno mi się one przydadzą :)
Zawsze fascynowały mnie słowa i to, czego mogą dokonać.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

16 sty 2018, 13:35

Konkretny wieloletni biznes poza internetem. Dla firm, osób biznesu. Dwie możliwości biznesu. Finansowanie dowolnych projektów biznesowych na zasadzie współudziału. Otwarcie międzynarodowych rynków. Biznes polegający na polecaniu biznesu, dochody % - towe. Otrzymujesz udziały firmy i inne. Dochód pasywny średni od 50 % wzwyż rocznie. Dochód z systemu binarnego, nagrody w postaci dobrych samochodów na własność. Zapewniam możliwość obejrzenia realizacji projektów firmy w Polsce. [ jedna z nich na sumę 3.5 mln € ] Bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy na Polskę. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Du%26%23 ... %3B-.-.htm
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

17 sty 2018, 08:05

sombrero pisze:Szantal, cena ceną a jak z działaniem takim na codzień? bo nie chciałbym znaleźć się w sytuacji w której mało płace ale dostaję za to też kijowe działanie hehe
wg mnie nie ma czego się przyczepić. jasne że nie ma rzeczy idealnych czasem i tu coś się wysypie nie tak jak trzeba ale jeśli już to są to kwestie paru minut bo widać ewidentnie że ktoś nad tym czuwa. i naprawdę sa to przykłady liczone na palcach jednej ręki w sporym już czasie użytkowania. poza tym jak się czegoś nie wie to zawsze można się skontaktować z obsługą, bo pilnują mocno kontaktu z klientem włącznie z wizytami osobistymi w biurze jak ktoś nie ma co z czasem robić.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

17 sty 2018, 10:27

to oprogramowanie jest z firmy która ma też różne inne propozycje. mi się podoba to, że nawet jak na przykład asystenta sprzedaży nie masz ich to i tak ci bez problemu skorelują to razem żeby działało. ja wprawdzie się nie wyłamuje bo ceny mają mega konkurencyjne ale są tacy co wolą kombinować i tu nie spotyka ich ściana. działanie płynne, intuicyjna obsługa. z praktyki to jeszcze że na początku jak ktoś się nie czai o co biega to spokojnie może korzystać z instruktażowych pomocy czy webinarów też za free
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

18 sty 2018, 13:24

Wiele osób prowadzi różne firmy. Jeśli wy też jakąś macie to pomyślcie o sprawdzeniu działań firmy, czy wszystko jest zgodne z przepisami BHP. Jest to ważne, żeby każda firma przeszła taką kontrolę. Ci fachowcy np. http://seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz ... a-wybuchem pomogą wam sprawdzić, czy w waszej firmie nie ma zagrożenia wybuchem.
ignacy
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:23 paź 2016, 21:38

23 sty 2018, 18:05

Muszę się z wami podzielić nowościami z rynku naszych zachodnich sąsiadów. Otóż w Niemczech branża motoryzacyjna sięgnęła po bardzo innowacyjne rozwiązania. Mianowicie branża motoryzacyjna zainwestowała w wsparcie technologiczne w postaci aplikacji. Też byłem zaskoczony. Jeżeli pragniecie bardziej zgłębić temat zapraszam do lektury: http://nf.pl/przedsiebiorca/zarzadzanie ... j,,57109,4. Ciekawe kiedy nasz rynek motoryzacyjny sięgnie po takie rozwiązania.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

02 lut 2018, 13:57

Gdzie ? tu najprościej i najpewniej http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset ... -nauka.htm
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

12 lut 2018, 16:35

Myślę, że najlepszą inwestycją jest teraz zakup nieruchomości pod wynajem. sam postanowiłem zainwestować w apartament lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Lokalizacja jest bardzo fajna, ponieważ niedaleko morza. A taki biznes naprawdę jest rentowny.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

14 lut 2018, 11:31

Inwestycja w nieruchomości jest bardzo opłacalna jednak przy zakupie mieszkania lub domu pod wynajem trzeba się porządnie zastanowić czy jest to atrakcyjna oferta dla wynajmujących. Wszystko też zależy od tego jakie panują warunki na rynku. Ja dla bezpieczeństwa i pewności, że biznes się opłaci korzystałem z usług biura nieruchomości ABC dom, które pomogło znaleźć mi mieszkanie, które świetnie sprawdzi się pod wynajem.
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

15 lut 2018, 10:36

Myślę, że bardzo bezpieczną inwestycją teraz jak i kiedyś było sa nieruchomości. Te raczej nie spadają z ceny, a zawsze można brać pieniądze za wynajem po to by później sprzedać daną nieruchomość. Gdy macie jakąś większą budowle, może nawet osiedle mieszkaniowe to polecam zainteresować się ofertą firmy http://status.pl która pomaga w zarządzaniu i zajmuje się administracją nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie i okolicach
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl