Kancelaria prawna w Warszawie do obsługi firmy - opinia

Kwestie prawne przy prowadzeniu firmy, prawo spółek, doradcy prawni - wymieńmy się doświadczeniami.

Moderator: mkamil

koniek
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 16 maja 2016, 11:26

20 lip 2016, 21:02

Poszukuje namiaru na dobrą i sprawdzoną stołeczną kancelarię, specjalizującą się w prawie z zakresu działalności gospodarczej (fuzje, reprezentowanie w sporach sądowych, windykacja należności). Kolega polecił mi tę: kmm-law.pl/ stąd moje pytanie, czy ktokolwiek korzystał z jej usług? Doszły mnie słuchy, że są bardzo profesjonalni i efektywni w branży + mają wiele lat doświadczenia, co wzbudza zaufanie. Wolę jednak podpytać o opinie.
stecja
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41

16 gru 2016, 22:50

Witaj koniek. Niestety nie słyszałam o tej kancelarii. Osobiście w sprawie spadkowej korzystałam z usług kancelaria-kopko.pl/sprawy-spadkowe/ . W zakresie ofert widziałam także obsługę firm. Także jeśli szukasz kogoś sprawdzonego, to w pierwszej kolejności bym wybrała się do tej kancelarii
mateuszm
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2017, 09:47

19 wrz 2018, 09:48

Jeżeli chodzi o fuzje firm, to warto zdać się na pomoc profesjonalistów w swoim fachu. Mnie szeroko rekomendowano ofertę GLC, tutaj glc.pl/fuzje-i-przejecia/ możecie nieco szczerzej przeczytać o ich ofercie. Przede wszystkim wyróżnia ich profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta i doświadczenie. Nie oszukujmy się, doświadczenie odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Ponadto, zawsze możemy liczyć na ich doradztwo w aspektach prawnych, podatkowych i księgowych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie