Prawnik

Kwestie prawne przy prowadzeniu firmy, prawo spółek, doradcy prawni - wymieńmy się doświadczeniami.

Moderator:mkamil

Bakk
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:25 cze 2018, 14:05

02 sty 2019, 10:02

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, jak również obsługa prawna firm - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże, tu masz do nich namiary: http://baszkowski.pl/
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

07 lut 2019, 09:14

W tym temacie to akurat najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś konkretnego specjalisty który wie wszystko na ten temat... Bo wtedy mamy absolutną pewność że nic nam się nie zepsuje :) . Nie warto wszystkiego robić na własną rękę definitywnie. Najlepiej prawników to szukać w necie bo jest ranking Adwokatów.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

13 sie 2019, 18:05

Bardzo dobrze wspominam współpracę z kancelarią www.iuridicus.com.pl . To właśnie dzięki nim uzyskałem właściwą poradę, dotyczącą wyceny nieruchomości a także byłem godnie reprezentowany przed sądem.
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

11 wrz 2019, 09:13

Ja polecam kontakt z Kancelarią Radcy prawnego Wojciecha J. Chmuraka w Szczecinie. W tej kancelarii znajdziemy fachową pomoc z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych i pracy, obsługi pracowników i pracodawców, prawo cywilne, prawo cudzoziemców oraz windykacja .
Awatar użytkownika
Amela22
Posty:5
Rejestracja:26 wrz 2019, 14:55

26 wrz 2019, 15:01

Jeśli chodzi o prawo pracy, to my korzystamy z pomocy Pana Tomaszczyk z kancelarii JST. Zaufany, zaangażowany i konkretny, zawsze służy dobra radą!
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

25 lis 2019, 14:08

Tak naprawdę z wieloma sprawami nie można byłoby sobie poradzić, żeby nie profesjonalna pomoc prawna. Sama z takiej korzystałam, a pomogła mi Kancelaria Sobczak Maciejewska w Łodzi. Młody, znakomity zespół kobiet z wiedzą i doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem. Tam z pewnością nikt was z kwitkiem nie odprawi, nawet jeśli sprawa jest trudna.
falon
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:19 maja 2017, 20:15

26 gru 2019, 11:28

W Polsce prawników jest jak na lekarstwo. Statystycznie jeden prawnik przypada na ponad 700 mieszkańców gdy w Hiszpanii jest to niespełna 200 osób. Dlatego wbrew pozorom nie jest łatwo dotrzeć do dobrego prawnika bo najpewniej ma roboty po kołnierzyk, albo jeszcze wyżej. :D Mnie udało się dotrzeć do krakowskiej kancelarii prosperitas która zdecydowała się mnie reprezentować przeciwko bankowi w sprawie kredytu frankowego i mimo że mam do nich kilkaset kiloetrów warto było pojechać na spotkanie. Niesamowicie kontaktowi ludzie, którzy za darmo przeanalizowali umowę z bankiem i nakreślili plan działania. Efekt... akta są w sądzie i czekają na swoją kolejność.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

07 sty 2020, 10:58

Ja też kiedyś korzystałem z usług kancelarii prawnej u Pana Chmuraka w Szczecinie bo kiedyś tam mieszkaliśmy. Bardzo nam pomogli w tej kancelarii i w końcu doprowadziliśmy naszą sprawę do końca.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

10 sty 2020, 18:13

Pomoc prawna powinna być zrealizowana przez zaufanego i sprawdzonego fachowca - stąd nasz pomysł o zawiązaniu współpracy z https://www.adwokat-weglowski.pl/ . Udzielił nam wsparcia i pomocy w spawie dotyczącej prawa rodzinnego.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty:9
Rejestracja:26 wrz 2019, 14:42

29 sty 2020, 14:47

My w razie potrzeby korzystamy z pomocy Pana Tomasza Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy, ma duże doświadczenie i wiedzę a przy tym jest zaufany i zaangażowany.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl