Ciekawe kursy i szkolenia?

Szukasz szkoleń? Chcesz pochwalić się kursem który właśnie odbyłeś? Zapraszamy do dyskusji.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
dzolin
Posty:1
Rejestracja:24 paź 2018, 13:31

24 paź 2018, 13:32

Bardzo lubię wszelkie szkolenia, a najbardziej te które uczą komunikacji międzyludzkiej :D Bardzo dużo się na nich nauczyłam, trochę pośmiałam, poznałam wspaniałych ludzi.
Awatar użytkownika
kozzak2
Posty:5
Rejestracja:24 paź 2018, 16:21

24 paź 2018, 16:48

Ja się raczej średnio na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
Nie ma nic piękniejszego niż pobudzać ludzi do śmiechu – Marcel Achard
Norbert
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:27 mar 2018, 14:41

09 lis 2018, 11:00

Grvert pisze:
07 wrz 2018, 05:44
Ostatnio szukając szkoleń dla swoich pracowników natknęłam się na firmę. Przejrzałam ją dosyć dokładnie, przeczytałam też opinie na ich temat i zachęcona dobrymi opiniami zapisałam sie na jedno ze szkoleń, które organizują. Szkolenie ma odbyć się w przyszłym miesiącu. Zdam Wam relacje z niego :)
To prawda, szkolenia dla firm to coś z czego trzeba korzystać, no zwłaszcza jak jest się pracownikiem, w mojej firmie ostatnio firma questus organizowała szkolenie z marketingu, tu możecie przeczytać więcej https://questus.pl/szkolenia-dla-firm/. Trochę mi szkoda firm, które nadal nie rozumieją że inwestycja w pracownika to inwestycja w całą firmę i to powinna być podstawa ich działania.
Awatar użytkownika
Kristoffe
Posty:3
Rejestracja:10 gru 2018, 09:29

10 gru 2018, 13:25

Największą wartością szkoleń jest nowa znajomość.
Awatar użytkownika
Klaudyna
Posty:3
Rejestracja:29 kwie 2019, 11:44

22 maja 2019, 16:12

Toniego Robbinsa najbardziej lubię, jadę do Birminghamu w Maju 2020:) Ktoś jedzie też?
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

05 cze 2019, 14:43

Szkolenia i kursy BHP są według mnie obowiązkowe. Zarówno my jako pracodawca, jak i nasi podopieczni powinni przejść przez tego typu naukę. Dla nas przeprowadzili je specjaliści z https://galileum.pl/ , co okazało się bardzo trafionym wyborem.
Awatar użytkownika
ninka111
Posty:2
Rejestracja:08 cze 2019, 18:27

08 cze 2019, 18:36

Mogę polecić szkolenia w Clear Clinic, byłam na ciekawym i przydatnym szkoleniu z usuwania tatuażu.
Awatar użytkownika
Dana
Posty:7
Rejestracja:29 cze 2019, 17:33
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

29 cze 2019, 18:36

Byłam na 2 szkoleniach z analityki i rachunkowości finansowej organizowanych przez MDDP Akademia Biznesu. Szkolenia są ciekawe, mają charakter warsztatowy a nie wykładowy, odbywają się z wykorzystaniem komputerów, które zapewnia organizator. Prowadzący to specjaliści w swych dziedzinach i jednocześnie praktycy, którzy prowadzą własne biznesy. Po ukończeniu kursu czy szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat. Kursy i szkolenia odbywają się stacjonarnie w całej Polsce, trzeba śledzić ich kalendarium, można się zapisać na listę subskrybentów, by na bieżąco otrzymywać maila z aktualną ofertą szkoleniową.

Jestem bardzo zadowolona ze szkoleń MDDP Akademia Biznesu i na pewno jeszcze w przyszłości z nich skorzystam.

Dużo tanich kursów można znaleźć np. na Udemy, choć sa tam głównie treści anglojęzyczne. Bardzo dużo jest tam kursów narzędziowych, np. z wykorzystania Excela w konkretnym zawodzie. Tez polecam, można sobie usiąść wieczorem wygodnie w fotelu i się dokształcić :-)
Awatar użytkownika
igor3212
Posty:1
Rejestracja:30 wrz 2019, 10:05

30 wrz 2019, 10:09

Ja świetne kursy na wózki widłowe przeprowadzałem dla swoich pracowników z firmą Ideal BHP. Dodatkowo ta firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń BHP oraz wieloma innymi kursami!
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

01 paź 2019, 21:16

Dobre kursy doszkalające i szkolenia to najlepsze co można dla siebie zrobić, a w wielu zawodach po prostu konieczność. Nie biorąc udziału w szkoleniach, sami niejako wypisujemy się z konkurowania na rynku pracy. Bardzo dobre jakościowo kursy doskonalące dla nauczycieli oferuje Nadbałtyckiego Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Firma ta prowadzi Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, gdzie można skorzystać z kursów kwalifikacyjnych i doskonalących, nie tylko dla nauczycieli ale dla wszystkich pracowników oświaty (czyli także dla kadry kierowniczej, czy nadzoru pedagogicznego). Ponad to firma prowadzi także szkoły zawodowe i medyczne. Mają naprawdę obszerną ofertę szkoleń i kursów i każdy znajdzie u nich coś dla siebie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl