Szkolenia i stały rozwój to podstawa?

Szukasz szkoleń? Chcesz pochwalić się kursem który właśnie odbyłeś? Zapraszamy do dyskusji.

Moderator:mkamil

nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

07 paź 2019, 18:18

w zupełności się z tym zgadzam!
Awatar użytkownika
kamil122
Posty:15
Rejestracja:22 paź 2019, 15:04

18 lis 2019, 13:38

Myślę, że ciągły rozwój to podstawa tego aby coś w dzisiejszym czasie osiągnąć. No chyba, że się ma szczęście albo bogatego męża :)
Awatar użytkownika
Wally
Posty:6
Rejestracja:09 gru 2019, 10:33

09 gru 2019, 11:22

Obecnie rynek oferuje nam bardzo dużo możliwości rozwoju. Trzeba tylko trochę chęci i samozaparcia aby rozwijać swoje umiejętności.
slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

11 gru 2019, 21:56

Prowadzenie wlasnej firmy to nie tylko wyzwanie dla nas jako wlascicieli. Mam tutaj na mysli ciagle zmieniajacy sie rynek oraz konkurencje jaka chce nas zniszczyc. Klienci takze staja sie co raz to bardziej wymagajacy wiec trzeba zadbac o wysoka jakosc oferowanych uslug. Aby tego dokonac nalezy inwestowac nie tylko w nowe rozwiazania technologiczne ale tez w kadre naszych ludzi. W przypadku firmy o profilu budowlanym nie mozna sie obejsc bez tego typu szkolen na maszyny do zadan ciezkich - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

07 paź 2021, 22:59

na pewno warto się rozwijać, w dzisiejszych czasach kto nie nadąża zostaje daleko z tyłu, kupiłam soie dostęp do portaloswiatowy.pl dzięki temu mam zawsze aktualne informacje, wzory dokumentów, akty prawne
Awatar użytkownika
arek.f
Posty:11
Rejestracja:16 lut 2021, 14:31

30 lis 2021, 19:39

Najgorzej jest się wziąć za siebie, żeby ten rozwój nastąpił.
Lucynka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lis 2018, 19:06

01 gru 2021, 06:35

Szkolenia to obecnie podstawa gdy chcemy być konkurencyjni na rynku pracy i jeśli stawiamy na własny rozwój i chcemy cały czas się doskonalić. Teraz jest duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów różnego typu maszyn budowlanych. Mój brat długo pracował na różnego typu budowach, ale nie miał żadnych kursów, więc i zarobki były takie sobie. Jakiś czas temu zdecydował się na kurs operatora maszyn roboczych organizowany przez Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Właściwie zaraz po jego ukończeniu dostał ofertę pracy lepszej i pod względem płacowym i pod względem warunków.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl