biznes na wsi

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

AniaBe
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:03 lis 2017, 09:48

04 gru 2017, 09:14

My rozkręciliśmy u nas na wsi mini browar https://s-brewery.eu/pl/minibrowary.html. Długo zastanawialiśmy się na co postawić. Mieliśmy trochę oszczędności po powrocie z Anglii i kupiliśmy od S-BREWERY mini browar. Biznes kręci się jak ta lala. Mogę zdecydowanie polecić taki biznes. Popularność piw z małych browarów wzrasta, także może warto się zainteresować.
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

18 kwie 2018, 14:50

Może warto pomyśleć o sprzedaży swojskich wyrobów? Myślę, że może być na to duży popyt. Ze swojej strony mogę wam polecić sklep, który zajmuje się sprzedażą sprzętów oraz akcesoriów niezbędnych do wyrobu takowych wędlin. Tutaj https://swojskiwyrob.pl/40-nadziewarki-do-kielbas znajdziecie między innymi nadziewarki do kiełbas.
Awatar użytkownika
Mariuz
Posty:4
Rejestracja:19 kwie 2018, 07:49

19 kwie 2018, 07:52

Ja zastanawiam się nad ekologiczną uprawą warzyw, oraz owoców. Mam kawałek ziemi do zagospodarowania, a teraz jest duży popyt na wszystko co eko.
morlina
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:03 lip 2017, 22:54

19 kwie 2018, 20:34

dokładnie uprawa ekologiczna na wsi jest dobrym pomysłem. Można skorzystać również z dofinansowania

________________
szkolenia excel
rocker
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:15 maja 2018, 15:44

16 maja 2018, 15:14

Mieszkam w pobliżu kilku małych wsi i zawsze zastanawiało mnie, gdzie ich mieszkańcy robią zakupy pierwszej potrzeby. Często zwykłych spożywczaków jest jak na lekarstwo, a pomimo tego, iż coraz więcej wsi ulega postępowi technicznemu i więcej osób o dobrej sytuacji materialnej wyprowadza się na wieś, zakładam, że nie wszyscy mają luksus pojechania autem do sąsiedniego miasta po zakupy. Dlatego zawsze będę uważać, że takie z pozoru standardowe działalności, jak np. sklep spożywczy, przedszkole, gabinet stomatologiczny itd., mają szansę się sprawdzić właśnie tam, zamiast w przeładowanych konkurencją miastach.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

17 maja 2018, 12:08

Mi osobiście zawsze biznes na wsi będzie kojarzył się z rolnictwem. Tutaj według mnei istotne jest zabezpieczeni upraw - https://www.syngenta.pl/. Środki ochrony roślin dzisiaj są neizbędne, żeby móc zebrać pokaźne plony.
frank
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:18 kwie 2018, 20:28

27 maja 2018, 22:04

Możliwości jest dużo, warto próbować w produktach spożywczych, bo te ze wsi są coraz to bardziej doceniane. Może własna pasieka? Na pewno dobry miód jest w cenie, ale tworzenie miodu na sprzedaż nie jest chyba łatwym zadaniem. Sprzęt pszczelarski jest łatwo dostępny na https://allegro.pl/kategoria/ogrod-akce ... skie-82255 Możecie coś poczytać na temat takiego biznesu w necie.
denis12
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:11 cze 2018, 19:46

11 cze 2018, 20:50

po raz kolejny będę powtarzać że najwazniejsza jest tu analiza rynku. Może warto zrobić jakąś ankietę , wypytać znajomych, mieskzanców co by widzieli?
Robertp
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:23 cze 2018, 14:17

28 cze 2018, 16:08

Niezwykle interesujące porady! Dzięki wielkie, na pewno mi się przydadzą :)
Bóg nie wybiera uzdolnionych,Bóg daje uzdolnienia tym,których wybrał.
Awatar użytkownika
panpan
Posty:1
Rejestracja:10 lip 2018, 00:34

10 lip 2018, 00:38

Jeżeli chodzi o biznes na wsi to do głowy przychodzą mi dwa pomysły:
*agroturystyka - podobno bardzo wdzięczne źródło zarobku.
*produkcja własnych produktów. Można sprzedawać np. ser, jajka, owoce czy warzywa.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl