Mieszkanie pod wynajem

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

ubezpie
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:25 lip 2018, 18:03

02 sie 2018, 23:25

Jeżeli szukasz mieszkania na wynajem w Szczecinie lub chcesz kupić mieszkanie w Szczecinie to polecam https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/. Sprzedaż mieszkań Szczecin na atrakcyjnych warunkach.
Awatar użytkownika
kotek
Posty:2
Rejestracja:07 sie 2018, 08:39

07 sie 2018, 08:40

może szczecin ? ;p
Awatar użytkownika
Pazdzi
Posty:1
Rejestracja:09 sie 2018, 08:29
Lokalizacja:Kraków

09 sie 2018, 08:50

Bardzo fajny pomysł na biznes z mieszkaniami, ale z tego co się orientuje - nasz "kochany rząd" planuje coś zmienić żeby wynajmowanie mieszkań było nie opłacalne w większej skali, tzn. jak wynajmujesz 3-4 mieszkania.
Awatar użytkownika
Ezra
Posty:8
Rejestracja:21 wrz 2018, 08:31

21 wrz 2018, 08:35

Pazdzi pisze:Bardzo fajny pomysł na biznes z mieszkaniami, ale z tego co się orientuje - nasz "kochany rząd" planuje coś zmienić żeby wynajmowanie mieszkań było nie opłacalne w większej skali, tzn. jak wynajmujesz 3-4 mieszkania.
Oj nie wiem, na razie dorobiłem się pieniędzy na moje pierwsze mieszkanie pod wynajem i szukam czegoś, interesuje się trochę inwestycją Wilania w stolicy to i chętnie się jednak dowiem, jak wygląda sytuacja z wynajmowaniem kilku mieszkań, bo nie ukrywam, że przyszłościowo chciałbym posiadać więcej nieruchomości i to nie koniecznie tylko w stolicy
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

26 paź 2018, 10:28

Jeśli chodzi o stolicę to pewnie łatwiej się zdać na agencję bo jest masa ofert i bardzo trudno zleźć taką która będzie idealna i w dodatku zmieści się w budżecie
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

27 paź 2018, 20:04

Dokładnie, chyba że już masz upatrzone tak jak ja osiedle Atala tuż przy stacji metra, ono zawsze będzie się cieszyło powodzeniem bo ma wymarzony dojazd w każdy punkt wmieście a do centrum podróż zajmie kilka, może kilkanaście minut a nie 2h w korkach :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

05 lis 2018, 10:45

Słyszałem, że to coraz popularniejszy biznes. Trudno się dziwić biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku nieruchomości – młodych ludzi nie stać jest na własne mieszkanie, czasami nawet z kredytem hipotecznym mogą mieć problem. Wynajem często stanowi dla nich jedyną sensowną opcję. Warto jednak wcześniej jest dokładnie przemyśleć finansowanie takiego przedsięwzięcia. Ja znalazłem tam całkiem sporo praktycznych porad : ).
Awatar użytkownika
laik66
Posty:5
Rejestracja:05 lis 2018, 13:58

05 lis 2018, 14:27

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
Kto nie chce, kiedy może, ten nie będzie mógł, kiedy będzie chciał – Winston Churchill
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

24 gru 2018, 12:48

Tak jak powiedziałem, najlepiej zdać się na biuro nieruchomości, polecam Lebiedź Nieruchomości z które ja sam niedawno korzystałem i jestem zadowolony ze współpracy z nimi
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

27 gru 2018, 00:43

Mieszkanie pod wynajem to świetna inwestycja moim skromnym zdaniem :D A w jakimś turystycznym miejscu to już w ogóle. Mówię trochę z doświadczenia, bo sam mam kupione mieszkanie w Rowach nad Bałtykiem, na osiedlu Apartamenty Lubicz i zwrot z inwestycji jest dobry. Także jak się ktoś zastanawia to ani chwili dłużej :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl