Pomysł na biznes

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
pawel123
Posty:3
Rejestracja:14 lip 2014, 19:27

14 lip 2014, 19:31

A ja mogę polecić Ship Center, dobrze prosperujaca franczyza. Mały koszt inwestycji a dużo dają. Własnie jestem w trakcie podpisywania umowy z nimi.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

08 paź 2014, 11:21

Jak zajmiesz się produkcją na większą - ogólnopolską skalę, to trzeba to gdzieś składować i wysyłać. Jak jesteś z Warszawy, to sprawdź sobie magazyny mazowieckie, niektóre powinny być jeszcze dostępne, bo to duży park magazynowy, choć bardzo popularny, więc może być ciasno, ale warto zapytać.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

16 paź 2014, 15:22

Ostatnio był materiał w tvp o magazynach właśnie i podawali, że więcej osób decyduje się na wynajem niż na budowę, bo boją się że nie przetrwają z biznesem roku.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

22 gru 2014, 09:31

Bo z tego są pieniądze tylko trzeba wiedzieć jak je zrobić.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

17 lip 2015, 16:14

Nie będzie firm, nie będzie miał kto wynajmować. Też ryzyko!
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 wrz 2016, 11:18

Ja jestem na etapie poszukiwania lokalu do wynajęcia dla mojej wciąż raczkującej firmy. Dotychczas przyjmowałem klientów w domu, ale ostatnio mam coraz więcej zamówień i muszę wynająć biuro, żeby zatrudnić przynajmniej 3 osoby. To pozwoli mi trochę odetchnąć i znaleźć więcej czasu dla rodziny. Czy wiecie, gdzie najłatwiej znaleźć nowoczesny lokal w Gdańsku? Słyszeliście może o internetowych mapach biur takich jak ta: http://www.officemap.pl/search/list/?&c ... t[]=gdansk ? Ciekawe narzędzie, myślę, że bardzo ułatwi mi zadanie, ale jakbyście mieli jakieś pomysły i propozycje, to byłbym bardzo wdzięczny za każdy komentarz.
Awatar użytkownika
fionn61
Posty:3
Rejestracja:29 wrz 2016, 11:59

07 paź 2016, 18:39

Genialne pomysły w szczególności ten ostatni !
EmKa
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:01 lut 2016, 10:28

09 lis 2016, 13:05

Pomysłu to raczej nikt nie sprzeda.Ja już jedną działalność prowadzę, teraz będę ją poszerzał o sprzedaż ubezpieczeń, to będzie punkt partnerski cuk.Myślę że to chwyci w moim regionie, bo najpierw dokładnie zbadałem rynek.I chyba od tego trzeba zacząć.
Kas25
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:06 cze 2016, 10:54

08 mar 2017, 16:32

EmKa pisze:Pomysłu to raczej nikt nie sprzeda.Ja już jedną działalność prowadzę, teraz będę ją poszerzał o sprzedaż ubezpieczeń, to będzie punkt partnerski cuk.Myślę że to chwyci w moim regionie, bo najpierw dokładnie zbadałem rynek.I chyba od tego trzeba zacząć.
Rynek ubezpieczeń to prężnie działająca branża, z potencjałem. Co od warunków współpracy z cuk to dobrze, że dają dużą niezależność -można budować własną sieć punktów partnerskich i niezależnych doradców.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

09 mar 2017, 21:07

To dochody podobne jak na zdrowotnych produktach [ oczywiście tych najlepszych ] Obecnie wchodzi do Polski nowa firma i można z nią budować swój wieloletni biznes. Korzystaj z unikatowego produktu zdrowotnego potrzebnego w każdym domu. Tu również możesz zbudować sobie trwały wieloletni dodatkowy duży dochód. Nowość w Polsce. Bardzo tani, skuteczny, pozwoli Ci szybko dojść do zdrowia. Bardzo dobry plan marketingowy umożliwia tu dochód każdej osobie. Zapewniam wszelkie szczegóły. http://essensanaturaleb.pl.tl/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl