Pomysł na biznes

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

jlondon
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:16 maja 2018, 12:16

16 maja 2018, 12:31

Pomysły pomysłami, ale trzeba na początek zrobić dobrą analizę rynku.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

18 maja 2018, 07:05

Zgadza się, ale to w przypadku gdy startujemy z nową firmą i musimy liczyć się z konkurencją i wieloma innymi czynnikami. Innym sposobem uzyskania stałego dochodu jest inwestycja w firmy już działające na rynkach światowych. Gdzie dowolnej wysokości wkład będzie generować nam dochód pasywny w przedziale 5 do 10 % miesięcznie. To wszystko na umowie czy kontrakcie wieloletnim. [ sporo firm posiada licencje bankowe ] Zamiast więc inwestować w swój biznes np. 100 tys zł możemy to wprowadzić do odpowiednich firm i uzyskamy co miesiąc 10 % [ wypłaty i wpłaty w dowolny sposób ] Na życzenie jeśli ktoś zainteresowany kontakt nawet osobisty z zarządem firm. Więcej poprzez pracapewna@gmail.com
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

23 maja 2018, 19:59

Myślę, że warto również przemyśleć biznes na zasadzie franczyzowej, na przykład punkt kurierski. Tutaj https://www.e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski dowiecie się znacznie więcej na ten temat. Jeśli mam być z wami szczera, to również ja sama myślę o takim dodatkowym biznesie.
Robertp
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:23 cze 2018, 14:17

28 cze 2018, 16:00

Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.
Bóg nie wybiera uzdolnionych,Bóg daje uzdolnienia tym,których wybrał.
zuzka

11 lip 2018, 13:13

Wydaje mi się, że firma sprzątająca będzie dobrym rozwiązaniem, na takie usługi zawsze jest popyt, przy czym na początku tzreba sporo zainwestować w urządzenia sprzątające. Na pewno przydarzą się takie rzeczy jak maszyna do mycia podłóg, szorowarki, zamiatarki, środki czystości profesjonalne itp. Warto w tym celu odezwać się do Hako, mają dobre jakościowo maszyny do mycia podłóg.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

22 lip 2018, 20:02

Redbraces - Polski biznes oparty na arbitrażu. Obecnie faza prelaunch, wejście za 50 $ ale scaner już działa i można zarabiać. Na dniach wprowadzone ' boty ' - czyli będzie za Ciebie zarabiać automat. Najmniejszy i najtańszy zarobi dla Ciebie ok. 3 do 5 % dziennie. Czyli zależnie od wyboru bota będziesz zarabiać od 50 do nawet 140 % miesięcznie. Plus dodatkowe dochody z budowy grupy jeśli ktoś zechce. To obecnie najbardziej dochodowy biznes. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Do-10-% ... 263%3B.htm [kontakt na stronie ]
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

25 lip 2018, 09:47

Masz wolne środki w granicach 100 tys $ wzwyż. Zapraszam do konkretnego biznesu. Zapewniony kontrakt oraz kontakt osobisty z zarządem firmy. Dochód 100 % w granicach do 4 miesięcy. Kontakt tel. podany na stronie https://zarabianieodzaraz.pl.tl/
Awatar użytkownika
luhan
Posty:4
Rejestracja:26 lip 2018, 00:13

26 lip 2018, 10:21

Wszystkie Wasze pomysły na biznes są bardzo dobre! Aż dziw, że je zdradzacie, zamiast zazdrośnie trzymać, dopóki sami ich nie wykorzystacie. Bardzo podoba mi się taka postawa i niewykluczone, że skorzystam z Waszych rad :D
Margaret45
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:03 sty 2019, 13:55

12 sty 2019, 13:50

Jeżeli ktoś z was szuka powierzchni biurowej do wynajęcia to warto zapoznać się z ofertą nowoczesnego kompleksu biurowego w Gdańsku BCB, który znajduję się koło lotniska. Unikalna architektura budynków otoczonych urokliwymi terenami zielonymi oraz bogata infrastruktura usługowa i rekreacyjna to duży plus dla firm i potencjalnych klientów.
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

22 mar 2019, 09:03

Poczytajcie sobie blogi na temat zakładania biznesu, to są porady życiowe połączone z doświadczeniem.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2019, 09:41 przez Luna78, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl