Salon kosmetyczny

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

11 gru 2019, 22:12

Dla kobiety to moze byc swietnym patent.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

12 gru 2019, 10:59

I to na pewno, bo nie tylko produkty sprawdzone ale i biznes z firmą. Obecnie już wiemy że 2 udziały jakie otrzymamy w Polsce to wartość 1000 euro wypłacane co 3 miesiące. Dożywotnio, plus oczywiście pieniądze z biznesu.
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

08 sie 2021, 10:38

macie jakieś swoje ulubione marki kosmetyków?? Długo szukałam dobrych peelingów i ostatecznie zdecydowałam się na produkty Peel Mission https://peel-mission.pl/ mają produkty oparte na własnych recepturach
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

27 wrz 2021, 19:34

Moja żona jest z wykształcenia kosmetologiem i też chciała zacząć działać na własny rachunek. Po analizie rynku i rozpytaniu wśród klientek, czego im brakuje w naszym mieście, wybór padł na franczyzę Depil Concept. Dostaliśmy cały know-how, wsparcie marketingowe i prężnie działamy z przyzwoitymi zyskami. Depilacja laserowa jest teraz na czasie, przychodzą do nas zarówno kobiety jak i mężczyźni.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl