Wyjście ze znajomymi

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

21 wrz 2018, 11:00

Cześć,

Możecie polecić mi jakieś dobre miejsce w Gdańsku na wspólny wypad ze znajomymi? Przyjeżdżamy niedługo na weekend i zastanawiam się gdzie warto pójść?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

21 wrz 2018, 11:09

W Gdańsku i generalnie w trójmieście jest wiele bardzo ciekawych miejsc które można zwiedzić. Klify w Gdyni, ul.Długa w Gdańsku czy np. molo w Sopocie. Przede wszystkim warto też wieczorem przejść się na plażę, aby podziwiać zachodzące słońce. Wiadomo, że po całodziennych spacerach i zwiedzaniu warto wieczorem wyjść gdzieś na miasto. Od siebie mogę polecić ci rewelacyjną pizzerię, a znajduje się ona w Gdańsku. Chodzi o ten lokal: https://www.pizzadominium.pl/lokale/gda ... lfa-gdansk Jeżeli kojarzycie sieć pizzerii Dominium – a pewnie większość z Was kojarzy, bo to jakby nie było dość znana marka – to jest to jeden z ich lokali. Znaleźć go można w Galerii Alfa Centrum. Pizzę mają tam naprawdę przepyszną, a w swoim menu posiadają wiele różnych dań i kompozycji pizzy, więc jestem pewny, że każdy z twoich znajomych znajdzie tam coś dla siebie. Dodatkowo bardzo często można trafić na różnego rodzaju promocje, co jeszcze bardziej zachęca do ich odwiedzenia.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

15 kwie 2019, 23:12

My ze znajomymi staramy sie jakos sobie organizowac czas. Ostatnio bylismy na strzelnicy progun we wroclawiu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl