Szkolenie BHP w formie online

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

02 sty 2016, 18:00

Witam. Jakie macie opinie na temat tego typu szkoleń? Czy warto jest w nie inwestować czy jednak takie szkolenie nie jest skuteczne?
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

05 sty 2016, 09:19

Szkolenia online to bardzo dobre rozwiazanie. Oczywiście są na ten temat rózne opinie na forach internetowych ale to czy dana osoba skorzysta z tego szkolenia zależy od jej charakteru. Nie ma tutaj znaczenia czy szkolenie prowadzone jest w formie internetowej czy stacjonarnej. Nawet jeśli jest prowadzone stacjonarnie w formie pogadanki ze szkoleniowcem a dana osoba nie bedzie chciała słuchać to się wyłączy oraz i tak nic do niej nie trafi. Poza tym szkolenie internetowe jest wygodniejsze bo wszystko odbywa sie przed monitorem oraz nie trzeba marnować czasu. Cena jest również korzystna.
Jakiś czas temu w firmie przeprowadzaliśmy takie szkolenia oraz byliśmy zadowoleni. Platforma Gromar ma obecnie sporo takich szkoleń w ofercie:
http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elear ... lenia-bhp/
DLis
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 sty 2016, 10:14

29 sty 2016, 08:34

W każdej firmie w jakiej pracowałem, takie szkolenie bhp było konieczne.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

01 sie 2016, 15:40

Ja natomiast szukam firmy, oferującej szkolenie BHP w Warszawie, ale w formie stacjonarnej. Może moglibyście mi kogoś polecić? I druga sprawa, w sieci znalazłam między innymi ofertę firmy BHP EXPERT, tutaj więcej szczegółów - http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp. Może ktoś z Was uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez nich? Jeśli tak, jakie są Wasze opinie? W mojej firmie za kilka tygodni dziesięciorgu pracownikom skończy się ważność szkoleń BHP, mamy w planach zatrudnić jeszcze kilka nowych osób, dlatego interesują nas zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP.
barteksm
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 lis 2017, 12:52

28 lis 2017, 14:29

Słyszałem, że istnieją szkolenia w takiej formie, odbywające się w domu przy komputerze. W części zawodów takie szkolenie wystarczą w zupełności.
hossa
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:03 wrz 2015, 19:40

15 gru 2017, 13:07

PaulinaW pisze:Ja natomiast szukam firmy, oferującej szkolenie BHP w Warszawie, ale w formie stacjonarnej. Może moglibyście mi kogoś polecić? I druga sprawa, w sieci znalazłam między innymi ofertę firmy BHP EXPERT, tutaj więcej szczegółów - http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp. Może ktoś z Was uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez nich? Jeśli tak, jakie są Wasze opinie? W mojej firmie za kilka tygodni dziesięciorgu pracownikom skończy się ważność szkoleń BHP, mamy w planach zatrudnić jeszcze kilka nowych osób, dlatego interesują nas zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP.
Jedyną firmą w twoich okolicach jaką znam przeprowadzającą szkolenia bhp w Warszawie, jest Bioconceptbhp ul. Annopol 4B lok. 3 03-239 Warszawa 508653852. Skontaktuj się z nimi.
Leosia
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:05 gru 2016, 18:16

07 sty 2018, 15:08

Ja uważam ,że szkolenia w formie on-line to nie jest dobry pomysł.Sama biorę udział w szkoleniach tradycyjnych i w formie on-line.W pracy nie zawsze jest czas na szkolenia on-line i robi się to na szybko, żeby tylko było.Ostatnio w mojej firmie dość mocno kładą nacisk na szkolenia szczególnie z zakresu HR ,kadrowe i z księgowości. Szkoli nas już tylko jedna firma - Most Wanted - po prostu sprawdzili się .pzdr
hossa
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:03 wrz 2015, 19:40

17 sty 2018, 15:28

barteksm pisze:Słyszałem, że istnieją szkolenia w takiej formie, odbywające się w domu przy komputerze. W części zawodów takie szkolenie wystarczą w zupełności.
Pewnie, że tak. Dla pracowników biurowych to super rozwiązanie moim zdaniem.
olek94
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:04 gru 2017, 20:13

17 mar 2018, 19:16

Dla szkoleń wstępnych i dla pracowników biurowych, to dobre rozwiązanie. Ale pracowników fizycznych lepiej przeszkolić w rzeczywistości.
barteksm
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 lis 2017, 12:52

11 lip 2018, 15:03

Czasami w pracy zdarzają się wypadki. Często słychać o nich w telewizji, przeważnie przyczynami wypadków były zaniedbania bhp.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl