Strona 1 z 4

Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 20 lut 2017, 09:49
autor: errato
Jakie opcje oszczędzania waszym zdaniem mają najwięcej sensu?
Chodzi mi zarówno o firmę, jak i o domowy budżet.

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 20 lut 2017, 12:11
autor: Timolan
trzeba dokładnie to przemyśleć.
sylwester Włocławek

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 20 lut 2017, 16:28
autor: erozja
Myślę, że nie ma sensu oszczędzać na takich trwałych rzeczach, jak np. sprzęty do biura itp.
Co innego papier do drukarki - często nie ma znaczenia czy kupisz taki po 20 zł za ryzę czy po 10 zł, a to jednak niemała oszczędność.
Tutaj https://www.promocyjni.pl/ z kolei masz namiar na gazetki promocyjne.
Dzięki temu łatwiej jest jakoś sensownie zaplanować zakupy i nie przepłacać.
Chociaż to też wymaga pewnej samodyscypliny.

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 25 lut 2017, 22:22
autor: Tommy12
Ja uważam, ze są rzeczy na których można zaoszczędzić. Jedną z nich może być energia. Warto sprawdzić sobie ofertę obecnego dostawcy chociażby z tą http://www.ewe.pl/szybka-i-latwa-zmiana-sprzedawcy i sprawzić, czy na pewno nie płacimy zbyt dużo. W skali roku można zaoszczędzić naprawdę ładną sumkę.

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 06 kwie 2017, 14:55
autor: Krys89
Uważam, że jednym z lepszych sposobów oszczędzania są lokaty bankowe. W http://blonews.pl/lokaty-bankowe-sposobem-oszczedzanie/ piszą o ich oprocentowaniu dzięki któremu nasze oszczędności nie leżą i kurzą się, ale rosną. Ważne jest aby wspomnieć, że lokaty nie są na chwilę jest to oszczędzanie długoterminowe. Co tak naprawdę bardzo pomaga.

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 21 maja 2017, 18:30
autor: azura
Według mnie oszczędzanie ma sens zawsze. Myślę, że każdy z nas powinien dbać o swoją przyszłość finansową i oszczędzać w miarę możliwości. Ja na przykład oszczędzam w programie Vital Saver w http://www.viennalife.pl/.Minimalna wpłata od 200 zł, więcej szczegółów na stronie. Ze swojej strony polecam.

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 19 cze 2017, 12:18
autor: zamber
to może ja powiem od drugiej strony- kiedy to sensu nie ma, zauważyłem, że bardzo dużo firm szuka oszczędności wśród partnerów, którzy chociażby dostarczają im sprzęt, a to przecież są właśnie kluczowe kwestie żeby potem wszystko działało sprawnie, my współpracujemy z http://renox.eu.com/pl/ jeżeli chodzi o spawanie stali nierdzewnej i to podmiot z którym współpraca zawsze przebiega wzorcowo

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 13 lip 2017, 10:40
autor: fishek
Oszczędzanie nie zawsze musi być trudne, ja na przykład nie lubię zagłębiać się w finanse i wole łatwe i szybkie sposoby. Niektóre z nich zaczerpnąłem z tej stronki i polecam ją każdemu: http://latwe-oszczedzanie.pl/ - dzięki niektórym z nich można naprawdę w łatwy sposób nieco odłożyć :)

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 27 lip 2017, 08:21
autor: Ewwa
mało kto lubi oszczędzać bo wiąże się to z wyrzeczeniami... ale nie zawsze! dzięki takiemu programowi https://app.connectionsky.com/register. ... ner=sxr4uW można wykonywać różne zadania przez internet i w zamian dostaje się różne rabaty, a to przecież olbrzymia oszczędność!

Re: Oszczędzanie - kiedy ma sens?

: 27 wrz 2017, 13:10
autor: dana78
Ja akurat oszczędzam na życie. Taka polisa sprawdzi się jak jest tutaj: http://www.viennalife.pl . Mają tam dobre warunki i w przeciągu paru lat może zaoszczędzić naprawdę sporą sumę.