Strona 1 z 1

Reklama w internecie. Portal Informacji i Biznesu

: 02 sie 2010, 16:49
autor: polkatfirm
Agencja Reklamy Internetowej POLKATFIRM-SERVICE http://polkatfirm.pl stwarza szansę dla każdej rozpoczynającej działalność firmy na bezpłatny start w e-biznesie dzięki specjalnie przygotowanej ofercie wsparcia młodych przedsiębiorców, którzy z braku wystarczających środków i możliwości technicznych borykają się z licznymi problemami... Skorzystaj z szansy darmowego wparcia dla e-biznesu i zarejestruj firmę w naszym portalu.
Otrzymasz darmową stronę www lub darmowy e-sklep - skonfigurowany do rozpoczęcia działalności handlowej oraz darmową e-wizytówke w profesjonalnym katalogu firm. Dodatkowo w prezencie dostaniesz 3 pełne miesiące reklamy gratis w prestiżowych serwisach naszego portalu. To nie jest chwyt marketingowy - dostaniesz e-sklep bez jakichkolwiek opłat i prowizji! Dzięki wspólnej akcji promocyjnej portalu POLKATFIRM.pl i mBanku dla nowych firm - poprowadzisz swój e-biznes w darmowym e-sklepie całkowicie za darmo!

Re: Reklama w internecie. Portal Informacji i Biznesu

: 18 cze 2013, 00:49
autor: danny0019
Jeśli chodzi o firmy zajmujące się reklamą to ja osobiście korzystałem z usług Sirco Media. Zajmują się reklamą online w tym kampaniami Google Adwords. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ceny mają niskie więc warto się skusić nie tylko na początku przygody z reklamą online ale także i potem. Z ich ofertą można zapoznać się tutaj