Strona 1 z 53

Dom, ogród itp.

: 25 kwie 2013, 10:12
autor: misiek
Witam. Mam nadzieję że znajdę tu kilku ogrodników;) chciałem zmienić coś w swoim ogrodzie, znalazłem w sieci kamień do ogrodu i zastanawiam się nad zakupem. Czy ktoś z was ma może takie ozdoby w ogrodzie? Czy podobają się wam?

Re: Dom, ogród itp.

: 30 kwie 2013, 18:18
autor: biznesmenka
Trochę nie moje gusta, ale to kwestia upodobań. Wygląda ciekawie :) DObrze się sprawdzi w eleganckich ogrodach.
Mój ogród jest mniej elegancki, za to o wiele bardziej naturalny. Mam mnóstwo krzaków, które trzeba regularnie przycinać, żeby się za bardzo nie rozrosły. Ostatnio zainwestowałam w elektryczne nożyce (link do sklepu) i to był strzał w dziesiątkę. Zajrzyj może Tobie też coś wpadnie w oko.

Re: Dom, ogród itp.

: 20 sie 2013, 19:38
autor: inicjator12
Puki co w swoim ogrodzie udało mi się zrobić taras z drewna egzotycznego . Drewno zakupiłem w Parkiet Studio - http://www.parkietstudio.pl/parkiet_egzotyczny

Re: Dom, ogród itp.

: 22 sie 2013, 10:03
autor: emil
A co myślicie o finish parkiecie. W Warszawie dostępny prosto od producenta : http://www.finishparkiet.pl/ . Bez lakierowania i szlifowania, bardzo szybki montaż.

Re: Dom, ogród itp.

: 28 sie 2013, 20:20
autor: palikin
To zależy od tego, jaki masz wystrój w ogrodzie :) mi bardzo podobają się rzeczy funkcjonalne, dlatego u siebie w ogrodzie mam taką wersję, jest kamień i do tego światło wieczorem :)

Re: Dom, ogród itp.

: 15 sty 2014, 11:17
autor: Perekon
Mi na wygląda domu i ogrodu podobają się takie projekty - http://www.dobredomy.pl/projekty/nowe-projekty. Lubię rośliny w otoczeniu domy, ale też bez przesytu. Ogród na pewno jest miejscem, któremu trzeb się poświęcić, ale w zamian możemy mieć ładne otoczenie domu.

Re: Dom, ogród itp.

: 15 sty 2014, 19:51
autor: biznesmenka
Dla mnie praca w ogrodzie to nie poświęcenie, ale przyjemność :)

Re: Dom, ogród itp.

: 16 sty 2014, 11:09
autor: Tizim
Często już u dewelopera można kupić mieszkanie z ogrodem np. http://masterminvest.pl/inwestycje_zrea ... dle_ciche/. Co jednak nie oznacza, że nie trzeba o niego dbać. Właśnie ważne będzie utrzymanie go w dobrym stanie.

Re: Dom, ogród itp.

: 27 sty 2014, 12:31
autor: Lutur
Mi udało się znaleźć ciekawą rzeczy do domu. Jest to chemia z niemiec do czyszczenia. Jest ona skuteczniejsza i wydajniejsza, przez co się opłaca. Nie wiedziałem, że jest jakaś spora różnica między polskimi produktami, ale np. jeśli chodzi o usuwanie plam to jest to widoczne.

Re: Dom, ogród itp.

: 28 sty 2014, 15:59
autor: MariuszT
Perekon pisze:Mi na wygląda domu i ogrodu podobają się takie projekty - http://www.dobredomy.pl/projekty/nowe-projekty. Lubię rośliny w otoczeniu domy, ale też bez przesytu. Ogród na pewno jest miejscem, któremu trzeb się poświęcić, ale w zamian możemy mieć ładne otoczenie domu.
jestem w temacie projektów domków, domów, bo szukam dla siebie coś odpowiedniego, żeby się budować z żoną.

słyszałem o tym biurze projektowym, ale jak dla mnie za bardzo windują ceny. Ogólnie się zastanawiam teraz na 2 projektami innego biura. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu na przemyślenie sprawy. Słyszał ktoś opinie o tym biurze projektowym?

http://www.archeton.pl/projekt-domu-adonis_7_opisogolny
http://www.archeton.pl/projekt-domu-lid ... opisogolny