Jakie oświetlenie do domu?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

mamolak
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:22 mar 2017, 13:47

22 mar 2017, 13:50

Budujesz dom i zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać? Ja postawiłem na oświetlenie włoskiej marki czyli lampy Azzardo. To bardzo nowoczesne lampy o ciekawym designie, które świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Sprawdź całą ofertę i ceny na lampa-lampy.pl i wybierz oświetlenie idealne do Twojego domu!
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

22 mar 2017, 19:15

Ja teraz mam wszędzie ledy, bo to spora oszczędność.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

24 mar 2017, 12:01

Ja tak samo. Moim zdaniem to najlepszy sposób oświetlenia.
Romekk
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:24 sie 2017, 13:26

25 sie 2017, 23:27

Możliwości mamy dzisiaj naprawdę bardzo wiele jeżeli chodzi o wybór oświetlenia. Przy czym sam, ceniąc sobie produkty prestiżowe, a zarazem niebanalne, najchętniej postawiłbym na lampy Ramko . Przede wszystkim bowiem ich stylistyka jest ciekawa, a jednocześnie są to dostępne w wielu odcieniach, prestiżowe elementy oświetleniowe:).
Awatar użytkownika
Jakub209
Posty:1
Rejestracja:23 sie 2017, 13:47

26 sie 2017, 07:43

Z znacie może jakieś strony i portale lub blogi które by w jakiś konkretny sposób robiły jakiś spis/opis wszystkiego z tej tematyki ? Najlepiej jeszcze żeby robił to ktoś kto zna temat. Bo czasem właśnie nie wiadomo co wybrać a wystarczyłoby mieć coś takiego pod ręką.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

15 paź 2017, 22:11

Ja polecam poradzić się ospela http://ospel.pl/ , mają dobry osprzęt. Służy mi już w domu od ponad 2 lat i nie było do tej pory żadnej usterki. Mam takie oświetlenie ledowe i jest ok.
AniaAn
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:14 paź 2017, 20:45

16 paź 2017, 16:20

To wszystko zależy od tego w czym tak naprawdę gustujesz. Najlepiej skorzystać z oferty jakiegoś sklepu, który ma bogaty wybór. Ale jeśli chodzi o dobre oświetlenie to obecnie na rynku nie widzę innego wyboru niż skorzystanie z usług firmy BENMAR. Taniej się nie da :)
Frączek
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:19 wrz 2017, 14:41

22 lis 2017, 11:58

Zależy, jakie kto lubi. Ja np. nie przepadam za jasnym światłem i lubię wieczorem mieć spokój dla oczu, ale jak już światło ma być jasne, to białe, nie żółte, bo się męczę. Ostatnio kupiłem oswietlenie Aquaform, a dokładnie partnerka kupiła i bardzo nam odpowiada, dodatkowo jest dekoracyjne.
adoniss
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 maja 2016, 15:42

05 gru 2017, 20:04

Ja jestem dość świeży w temacie bo niedawno przeprowadzałem u siebie w mieszkaniu mały remoncik ;) a jak już zmieniać no to zdecydowaliśmy z żoną, że nie skończy się na malowaniu ale także wymianie lamp ;) szczerze ? Myślałem, że wybór tego będzie prostszy jak zobaczyłem ofertę https://lunares.pl/lampy-rustykalne to dopiero wtedy uświadomiłem sobie ile możliwości i ofert mają sklepy :D Koniec końców skończyliśmy malować a lamp dalej nie mieliśmy ale zdecydowaliśmy się na lampy rustykalne i w sumie jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni ;) łączymy nowoczesność z prostotą ;)
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

16 sty 2018, 22:00

Ja chce zamontować w salonie takie taśmy, https://www.ultra-elektro.pl/146-tasmy-led-12-v-i-24v mam miejsce na nie koło telewizora w zabudowie, oraz przy suficie obniżanym, na którym mam zrobione oświetlenie ledowe na oprawach. Chce to oswietlenie podłączyć jako dodatkowe, tak by zapalić wieczorem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl