Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Koza8x
Posty:8
Rejestracja:19 kwie 2017, 09:00

20 kwie 2017, 09:17

Witam, nie tak dawno mój laptop (który służy i do pracy), uległ poważnej awarii na skutek upadku z dużej wysokości. Komputer się nie uruchamia, a ja boję się najgorszego - utraty ważnych danych zawartych na dysku laptopa. Szukając w internecie znalazłem info na stronie odzyskiwaniedanych-warszawa.pl, że jeżeli w wyniku upadku nie doszło do uszkodzenia głowicy dysku, to możliwe jest odzyskanie danych. I teraz mam pytanie do Was - czy znacie może jakieś firmy (obojętnie jakie miasto - mogę dysk przesłać firmie), które zajmują się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków ?
Awatar użytkownika
szeptuch
Posty:5
Rejestracja:24 kwie 2017, 14:57

24 kwie 2017, 14:58

Bardzo dobra w tej kwestii jest ta firma http://odzyskiwaniedanych-szczecin.pl/ nie,żebym robiła jakąś reklamę czy coś, ale naprawdę firma jest solidna i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych :) Działają szybko, i przyjemnie, dodatkowo za super cenę ! :)
Awatar użytkownika
baqda
Posty:1
Rejestracja:25 kwie 2017, 11:30

25 kwie 2017, 11:55

Bardzo łatwo można samemu odzyskać dane



zioła odchudzające
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

25 kwie 2017, 13:31

chyba najprościej będzie zanieść kompa do serwisu i poprosić żeby spróbowali coś z nim zrobić.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

29 maja 2018, 21:15

Ja też uważam, że nie obędzie się bez pomocy specjalisty. Odzyskiwanie danych wcale nie jest takie proste, jak wydaje się wielu osobom.
Można próbować na własną rękę, ale trzeba mieć odpowienie oprogramowanie, np. http://www.vebo.pl/ontrack-easyrecovery-pro . Ze względu na cenę, nie warto kupować programu, jeśli nie chcemy zajmować się odzyskiwaniem na większą skaę. Pozostaje więc tylko jedno rozwiązanie - informatyk.
Awatar użytkownika
Kamilon
Posty:2
Rejestracja:21 paź 2018, 21:00

21 paź 2018, 21:00

Takie dane można odzyskać dopóki nie nadpiszemy ich czymś innym
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl