Strona 1 z 1

Re: Zanieczyszczone powietrze...

: 20 kwie 2018, 12:57
autor: Angel53
w lecie spaliny , a najgorzej zanieczyszczone rzecz wiadoma jest powietrze w zimie , kiedy kotły grzewcze pracują na pełnych obrotach. Mam taki oczyszczacz powietrza raz ,ze ze wględu na powszechny smog , ale mam również ze względu na dzieci , ktore sa alergikami . https://goodair.pl/oczyszczacz-powietrza-do-domu/

Re: Zanieczyszczone powietrze...

: 27 sie 2018, 08:04
autor: bifka
Zanieczyszczone powietrze bardzo mocno daje się we znaki zwłaszcza alergikom, dlatego też, jeśli ma się alergię, tym bardziej warto jest w taki oczyszczacz powietrza zainwestować. Pamiętajcie tylko o tym, żeby regularnie wymieniać w takim urządzeniu filtry, bo to one właśnie są odpowiedzialne za całe dobroczynne jego działanie. Ja żeby nie zapomnieć zamówiłam sobie takie filtry na zapas na stronie https://strefafiltrow.pl/filtry-do-oczy ... mi-mi.html, bo akurat cena wydała mi się tam całkiem niewygórowana ;)

Re: Zanieczyszczone powietrze...

: 23 paź 2018, 17:05
autor: Bella89
To jest całkowicie prawda. Zanieczyszczone powietrze naprawdę negatywnie wpływa na alergików, chociaż i nie tylko. Dla osób zdrowych też oczywiście jest to szkodliwe. Dlatego chcąc poprawić jakość powietrza w swoim domu warto zakupić oczyszczacz powietrza http://www.oczyszczacze-powietrza.pl . Dzięki z powietrza zostaną usunięte wszelkie szkodliwości.

Re: Zanieczyszczone powietrze...

: 26 mar 2020, 13:06
autor: Rudzik
W sumie ja też szukam solidnego i skutecznego oczyszczacza powietrza.