Strona 1 z 1

Milenialsi na rynku pracy.

: 10 sie 2018, 12:06
autor: Grvert
Zapoznajcie się z artykułem https://www.nais.pl/milenialsi-na-rynku-pracy/ Dla wielu pracodawców pokolenie Y urodzone w latach 1983–2000 stało się główną grupą potencjalnych kandydatów do pracy i dużym wyzwaniem. W potocznej opinii wielu rekruterów czy menedżerów pokolenie Y długo funkcjonowało jako kapryśna, wymagająca i roszczeniowa grupa pracowników, w dodatku niezbyt zaangażowanych w swoje obowiązki. Dzisiaj wizerunek milenialsów jest już zdecydowanie lepszy. Niekorzystne dla ygreków stereotypy odchodzą w przeszłość wraz z ich rosnącym udziałem już nie tylko wśród szeregowych pracowników, ale również wśród menedżerów.

Re: Milenialsi na rynku pracy.

: 10 sie 2018, 12:31
autor: Bakk
"kapryśna, wymagająca i roszczeniowa grupa pracowników, w dodatku niezbyt zaangażowanych w swoje obowiązki" A znasz takie powiedzenie "jaka płaca taka praca"? Pracodawca każe pracować za minimalną krajową, albo "1300 i umowa o dzieło, bo już mam pięciu Ukraińców na twoje miejsce", 12 godzin dziennie, także w soboty i niedziele. Kiedyś to się nazywało niewolnictwo.

Re: Milenialsi na rynku pracy.

: 09 wrz 2018, 00:13
autor: aleksm
Problem z nimi jest taki, że niekiedy ledwo zdanie sklecą. I to jest dramat, dorośli ludzie, a CVsami nie umieją napisać.,... Dobrze, że istneiją gotowe strony jak SzybkieCV.pl