Strona 1 z 2

Jakie macie hobby na co dzień?

: 11 cze 2019, 08:10
autor: pracoholik
Tak, jak w temacie. Jakie hobby macie na co dzień? Co robicie w swoim wolnym czasie?

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 24 cze 2019, 17:29
autor: abur
Moje hobby to ważenie piwka! Smakuje ono znacznie lepiej niż te znane ze sklepów. Jednakże, wytwarzanie go nie byłoby możliwe bez specjalistycznych składników

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 01 lip 2019, 21:42
autor: nobu1989
Quad pozwala mi wyżyć się, wyładować a przede wszystkim odpocząć po trudach pracy. Znajomy polecił mi zainteresować się ofertą http://www.taurus.gda.pl/ - to właśnie dzięki nim w moje ręce wpadł znakomity sprzęt. Radzi sobie w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach!

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 10 lip 2019, 23:27
autor: czosnekwrg
Moje hobby to kulturystyka. Jednakże, tego typu ćwiczenia nie muszą wiązać się z chodzeniem na siłownię - wystarczy zakupić stosowny sprzęt. A ten dostarczyli mi https://xfitnes.pl/ . Obciążenia, gryf, pomost czy ławka - pochodzą z ich oferty!

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 26 lip 2019, 16:52
autor: Mannia
Ja zajmuje się hodowlą pszczół. Sprawia mi to niebywałą radochę a przy okazji bardzo uspokaja. Jednakże, pszczoły trzeba też karmić. A specjalistyczne pożywienie dostarczyli mi https://pokarmpszczeli.pl/, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Jedzonko w tej postaci w pełni się spisuje!

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 24 sie 2019, 13:51
autor: kowalski007
Bardzo lubię wypływać na dorsza. Rejsy po Bałtyku, organizowane przez http://nadorsze.kolobrzeg.pl/ + polowanie na rybki to ogromna radocha. Dobrze mi idzie wyładowanie w ten sposób.

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 24 wrz 2019, 16:09
autor: kewa3939
Jak pogoda sprzyja, to wynajmuję łódź na Zegrzu i pływam! Sprawia mi to sporo radochy a ja jestem w stanie w pełni się uspokoić, zrelaksować się po trudach pracy.

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 02 paź 2019, 15:04
autor: giron008
Gdy pogoda, jak i pora roku pozwalają to zabieramy jacht nad wodę i wyruszamy w podróż! Jednakże, mieliśmy dosyć spory zastój, gdyż brakowało nam stosownych akcesoriów. Całe szczęście, te dostarczyli nam Yach Constructions https://yachtconstructions.pl/ . Otrzymany osprzęt, czy balustrady spisują się wedle naszych oczekiwań.

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 22 lis 2019, 11:34
autor: Tuhaj
Ja interesuję się numizmatyką. Każdemu, kto docenia te już nieco zapomniane zajęcie, polecam sprawdzić Krakowski Salon Numizmatyczny Gibon Kraków. Doskonale znają się na rzeczy, jak mają solidnego i godnego zaufania rzeczoznawcę, potrafią oszacować faktyczną wartość zbioru. Do tego, ostatnio sprzedawałem u nich zbiór starych pocztówek i naprawdę zaproponowali mi uczciwą cenę. Za tę kwotę mogłem wykupić sobie abonament na monety złote, które z uwielbieniem kolekcjonuję :) Także polecam gorąco, hobby naprawdę relaksujące i w dodatku to niemal inwestycja na przyszłość :)

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 09 sty 2020, 18:40
autor: Mannia
Lubię strzelać do rzutek! W zupełności mnie to odpręża, relaksuje i pozwala się wyżyć. W akcesoria tego typu od dawna zaopatrują mnie https://www.rzutkistrzeleckie.com/ . To według mnie bardzo sprawdzona opcja.