Strona 1 z 1

Jakie macie hobby na co dzień?

: 11 cze 2019, 08:10
autor: pracoholik
Tak, jak w temacie. Jakie hobby macie na co dzień? Co robicie w swoim wolnym czasie?

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 24 cze 2019, 17:29
autor: abur
Moje hobby to ważenie piwka! Smakuje ono znacznie lepiej niż te znane ze sklepów. Jednakże, wytwarzanie go nie byłoby możliwe bez specjalistycznych składników. A te dostarczają mi https://esencjesmaku.pl/ .

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 01 lip 2019, 21:42
autor: nobu1989
Quad pozwala mi wyżyć się, wyładować a przede wszystkim odpocząć po trudach pracy. Znajomy polecił mi zainteresować się ofertą http://www.taurus.gda.pl/ - to właśnie dzięki nim w moje ręce wpadł znakomity sprzęt. Radzi sobie w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach!

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 10 lip 2019, 23:27
autor: czosnekwrg
Moje hobby to kulturystyka. Jednakże, tego typu ćwiczenia nie muszą wiązać się z chodzeniem na siłownię - wystarczy zakupić stosowny sprzęt. A ten dostarczyli mi https://xfitnes.pl/ . Obciążenia, gryf, pomost czy ławka - pochodzą z ich oferty!

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 26 lip 2019, 16:52
autor: Mannia
Ja zajmuje się hodowlą pszczół. Sprawia mi to niebywałą radochę a przy okazji bardzo uspokaja. Jednakże, pszczoły trzeba też karmić. A specjalistyczne pożywienie dostarczyli mi https://pokarmpszczeli.pl/, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Jedzonko w tej postaci w pełni się spisuje!

Re: Jakie macie hobby na co dzień?

: 24 sie 2019, 13:51
autor: kowalski007
Bardzo lubię wypływać na dorsza. Rejsy po Bałtyku, organizowane przez http://nadorsze.kolobrzeg.pl/ + polowanie na rybki to ogromna radocha. Dobrze mi idzie wyładowanie w ten sposób.