Kablówka z firmy Elpos ( Białystok)

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

15 mar 2021, 12:23

witam :) zamierzam wykupić kablówkę w Elpos. Czy ktoś z Was korzysta może z ich usług i podzieli się opinią ?
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

15 mar 2021, 14:00

mają fajną ofertę, trzeba przyznać. Ja akurat póki co mam tylko internet, ten pakiet 600. O kablówce się jeszcze nie wypowiem bo na ten moment to nawet telewizora w mieszkaniu nie posiadam :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

16 mar 2021, 18:41

ja mam u nich pełny pakiet - internet + tv + tel stacjonarny :) I w domu i w biurze korzystamy z ich oferty. Ogólnie [polecam, firma rzetelna, mają świetny kontakt z klientem i właśnie dlatego cenie sobie współpracę z takimi lokalnymi dostawcami :)
Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

17 mar 2021, 09:59

ooo fajnie, ze można pełen pakiet sobie u nich kupić. ja póki co rozglądam się głównie za kablówką, o internecie też pomyśle bo na ten moment mam mobilny ale w sumie to srednio jestem zadowolona
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

17 mar 2021, 11:03

nie no nie ma co porownywac nawet jakosci internetu po kablu do tego mobilnego, wiem co mowie bo mialam już i ten i ten i mam porwnanie. Takze zerknij, mysle ze w pakiecie wyjdzie to jeszcze lepiej pod katem cenowym :) najlepiej zadzownic na ich BOK, są mega pomocni i chetnie udzielaja odpowiedzi na wszystkie pytania :)
Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

13 kwie 2021, 12:45

azura pisze:
> nie no nie ma co porownywac nawet jakosci internetu po kablu do tego
> mobilnego, wiem co mowie bo mialam już i ten i ten i mam porwnanie. Takze
> zerknij, mysle ze w pakiecie wyjdzie to jeszcze lepiej pod katem cenowym :)
> najlepiej zadzownic na ich BOK, są mega pomocni i chetnie udzielaja
> odpowiedzi na wszystkie pytania :)

bardzo dziękuje, skontaktowałam się z nimi i udzielili mi wszystkich informacji :) okazało się, ze biore od razu pakiet i internet i telewizję :) tak się bardziej opłaca :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

14 kwie 2021, 16:16

no pewnie, ze tak :) nie dość, ze bedziesz mieć co oglądac w TV to jeszcze internet będzie śmigał jak trzeba :)
Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

12 maja 2021, 11:10

Już wszystko śmiga, formalności załatwiliśmy bardzo sprawnie :) mamy ogrom ciekawych kanałów tv, internet też działa mega szybko i to zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Ekstra, dzięki raz jeszcze za pomoc :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl