Strona 1 z 102

Co kupować przez internet?

: 16 kwie 2010, 13:45
autor: 1alicja
W sumie rzadko kupuje przez internet, ale ostatnio czasu mam mniej i mniej - zastanawiam się co można kupić przez internet bez ryzyka, żeby zaoszczędzić sobie biegania, szukania i targania

Re: Co kupować przez internet?

: 16 kwie 2010, 21:34
autor: milhels
Ja jestem wielką zwolenniczką zakupów przez internet, nie trzeba wychodzić z domu, zakupy same do Ciebie dotrą :)
Jeśli chodzi o pytanie - Co można kupić przez internet bez ryzyka, to powiem tylko tyle wszystko. Tylko należy kupować z głową. Czyli u sprawdzonego sprzedawcy. Trzeba też sprawdzić czy to co sprzedający oferuje jest dokłądnie tym czego szukamy...

Re: Co kupować przez internet?

: 18 kwie 2010, 22:33
autor: Janek
od kiedy mogę kupuję przez Internet, a internetowe konto bankowe to najlepszy wynalazek. Szybko tanio i bez problemu. Najczęściej kupuję sprzęt elektroniczny - allegro i sklepy rtv net.
Czasami są to ubrania ale tylko od zaufanych sprzedawców

Re: Co kupować przez internet?

: 23 kwie 2010, 22:24
autor: Inwestor
na pewno mogę odradzić kupowanie perfumów przez Internet

Re: Co kupować przez internet?

: 24 kwie 2010, 10:53
autor: goust
Czemu? Ja często kupuję. Oczywiście od godnego zaufania sprzedawcy, i perfumy są jak najbardziej w porządku.
Jeżeli chodzi o te które są sprzedawane kilkanaście razy tańsze niż w rzeczywistości to wiadomo, że raczej nic dobrego z tego nie będzie, że są to zwykłe podróbki. Niestety nigdy nie ma tak, że trafia się jakaś suuper okazja. Żeby mieć coś dobrego trzeba też zapłacić.
Ceny oryginalnych perfum na internecie nie są dużo niższe niż tych w sklepie. Ale zawsze to coś :)

Re: Co kupować przez internet?

: 28 kwie 2010, 15:35
autor: dorota123
A ja mam w ramach oszczędzania tez kupuje pzez internet i faktycznie - kwestia poszukania, popytania i jak na razie wzystko jest OK Masrtwiłam się, że fajne ubrania po "przyjsciu" okażą się porażką, ale do tej pory nic takiego. Ostatnio nawet toner kupiłam w eatramentach i też fajnie. Tak czy owak jestem za - za wygodnie mi z tym :)

Re: Co kupować przez internet?

: 28 kwie 2010, 23:02
autor: Bankier
również kupuję ubrania...ważne jest znalezienie dobrego sklepu z towarem wysokiej jakości wtedy można już zacząć oszczędzać długofalowo:)

Re: Co kupować przez internet?

: 29 kwie 2010, 19:54
autor: arika
Ostatnio kupiłam sobie buty prawie sto złoty tańsze niż w sklepie.
Co ciekawe wybrałam odbiór osobisty i cena na metce, rzeczywiście była sto złotych droższa...
Swoją drogą ciekawe dlaczego sprzedając na internecie dają ceny tak dużo tańsze a w sklepie wciąż sprzedają tak drogo.

Re: Co kupować przez internet?

: 05 maja 2010, 19:01
autor: kamyk
Jestem zwolennikiem zakupów na allegro. W tym momencie mogę się spotkać z falą złych opinii o portalu - nie dziwi mnie to. Przez 7-letnie doświadczenie w transakcjach ani razu nie trafiłem na żadnego oszusta - podstawą jest czytanie opinii o sprzedającym - jeśli ma za dużo negatywów to czasem nie warto ryzykować i dopłacić parę złotych drożej za przedmiot ze sklepu bądź też od bardziej pewnego sprzedawcy.
Zadajesz pytanie co możesz kupować, a co chcesz kupować? co Cie interesuje? chcesz kupować dla własnej satysfakcji czy dla zarobku? sprecyzuj swoje wszystkie potrzeby, a z pewnością będziemy w stanie udzielić jeszcze więcej trafionych porad.

Re: Co kupować przez internet?

: 07 cze 2010, 21:51
autor: Radeon003
Hym.. wszystko kupisz w sieci. Sam robię zakupy przez Internet. Fakt czasem się rozczaruję, ale rzadko. Jest taniej i szybciej. A towar nie różni się niczym od tego co jest w sklepie.