Strona 1 z 1

joga i sprzet do jogi

: 18 paź 2012, 10:40
autor: serenity85
Chciałabym wszystkim polecic nasz sklep internetowy z profesjonalnym sprzetem do jogi. Zaopatrujemy szkoły jogi, kluby fitness oraz klientów indywidualnych. Stylowy produkt w świetnej cenie jest naszym mottem.

www.jogastyl.pl

szczegolnym powodzeniem ciesza sie ostatnio nasze maty: http://jogastyl.pl/pol_m_Maty-do-jogi-157.html charakteryzujace sie wysoka jakoscia i trwaloscia.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu!

Re: joga i sprzet do jogi

: 30 paź 2012, 12:28
autor: serenity85
Zachecam rowniez do zapoznania sie z nowoscia na rynku polskim - matami do akupresury: http://jogastyl.pl/pol_m_Maty-do-masazu ... a-176.html

Wielka zaleta mat do akupresury jest ich prostota użytkowania – wystarczy położyć się na niej, aby pozytywnie oddziaływać na organizm. Maty wyposażone są w setki małych kolców, które naciskając na skórę powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, przyspieszając krążenie, a to powoduje lepszedotlenienie mięśni , wspomagając oczyszczenie i detoks ciała. Dodatkowo pobudza endorfiny i oksytocyny – naturalne hormony, redukujące ból. Również stwierdzono, iż tego typu akcja na ciałopoprawia metabolizm, co działa odchudzająco.