Strona 1 z 2

spedycja międzynarodowa

: 25 lut 2014, 08:25
autor: Adamek
Pewnie wiele osób zastanawia się na co zwrócić uwagę przy wyborze dobrej spedycji międzynarodowej. Należy wówczas spojrzeć na pewne aspekty w funkcjonowaniu danej firmy, przede wszystkim chodzi o to, aby dana firma posiadała dobrej jakości flotę transportową. Po za tym ważne jest to jaki wachlarz usług oferuje firma, czy tylko transport, a może również magazynowanie, bo wówczas wszystkie sprawy załatwia już jedna firma. Wreszcie odpowiednia kadra pracowników ma niebagatelne znaczenie, czy posiadają oni odpowiednie kwalifikacje i szkolenia.

Re: spedycja międzynarodowa

: 18 sie 2015, 12:01
autor: Vavildi
W przypadku spedycji do Grecji myślę, że warto się zastanowić nad firmą www.transportgrecja.pl Dlaczego? Firma ma długoletnią tradycję i ugruntowaną pozycję na rynku. Uważam, że można się z nimi dogadać praktycznie odnośnie każdego zlecenia.

Re: spedycja międzynarodowa

: 24 sie 2015, 11:26
autor: MichalM
Jeżeli chodzi o Grecję, ale także Cypr i Kretę poleciłbym firmę BANEX Transport http://www.banextransport.pl/. Myślę, że to jest już firma sprawdzona, która potrafi odpowiednio zadbać o klienta.

Re: spedycja międzynarodowa

: 05 paź 2015, 16:07
autor: Befor
ja mam sprawdzona firme do miedynarodowki: ppuh partner. wszystko bez zarzutow, jest ok

Re: spedycja międzynarodowa

: 06 paź 2015, 11:30
autor: Vernon
do spedycji międzynarodowej mogę polecić wam http firme z waraszwy Optima ://www.optimalg.com/. Firma bardzo solidna, terminowa, ze sporym doświadczeniem i ceny też sa bardzo atrakcyjne jeśli porównasz stawki z innymi firmami.

Re: spedycja międzynarodowa

: 15 lut 2016, 08:58
autor: rennie
A może lepiej samemu założyć taką firmę? Zerknijcie na ten poradnik: http://kedu.pl/firma-spedycyjna-jak-zal ... go-zaczac/. Myślę, że w całkiem przyzwoity sposób zostało tam to opisane. Warto spróbować!

Re: spedycja międzynarodowa

: 24 mar 2018, 19:00
autor: Krys89
Ja korzystałem z usług firmy http://seacargoo.com/eksport/islandia Istotnym kapitałem w przedsiębiorstwie są ludzie, którzy świadczą w jego ramach usługi. Doświadczona kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje, to podstawa. W celu upewnienia się, że dana firma zatrudnia takich właśnie pracowników, zleceniodawca ma prawo uzyskać od przewoźnika dane dotyczące zatrudnionych kierowców, ich uprawienia, zaświadczenia z Inspekcji Transportu Drogowego oraz numery dokumentów, takich jak dowód osobisty czy dowód rejestracyjny.

Re: spedycja międzynarodowa

: 30 lis 2018, 07:56
autor: abur
Specycję narodową zleciłem ekipie specjalistów z Vomax http://vomax.eu . Oferowany przez nich transport stoi na niezmiernie wysokim poziomie - produkty są dostarczane niezwykle szybko, sprawnie a przede wszystkim w całości. Świetna sprawa!

Re: spedycja międzynarodowa

: 25 lis 2019, 13:15
autor: Tuhaj
Dobry wątek, bo też właśnie szukam odpowiedniej firmy spedycyjnej, polecicie coś jeszcze? :)

Re: spedycja międzynarodowa

: 25 lis 2019, 13:26
autor: Rudzik
To ja w takim razie polecam wam firmę DIERA, która zajmuje się transportem drogowym, lotniczym czy kolejowym i morskim. Ja korzystałem z ich usług spedycyjnych drogą lądową. Dlaczego ich polecam? Ponieważ są terminowi i rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia. Do tego mają doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu mam pewność, że mój towar jest bezpieczny. Do tego są wstanie dopasować najkorzystniejszą usługę do moich potrzeb :)