Strona 1 z 2

Wygląd w biznesie

: 21 sie 2013, 17:43
autor: biznesmenka
Zwracacie uwagę na profesjonalny wygląd, czy nie przywiązujecie do tego wagi?
Dla mnie jest to bardzo ważne. Są ciuchy, które bardzo mi się podobają, ale za nic nie założę ich na ważne biznesowe spotkanie. Np. takie buty ażurowe - piękne, ale raczej na spacer, czy na zakupy.

Re: Wygląd w biznesie

: 30 sie 2013, 13:28
autor: demol
Nie podejmiesz kontrahenta w klapkach i szortach:)

Re: Wygląd w biznesie

: 24 sty 2014, 13:20
autor: sanchopansa
Każda sytuacja życiowa wymaga od człowieka odpowiedniego wyglądu i zachowania, tak, jak nie pójdziesz do teatru w dresie, tak nie przyjmiesz klienta w bikini, chyba, że jesteś właścicielem restauracji plażowej, ale to specyficzna sytuacja :P

Re: Wygląd w biznesie

: 29 sty 2014, 11:39
autor: maćko
Z drugiej strony warto się zastanowić nad pytaniem, czy w nazbyt elegancki ubiór nie ma na celu zamaskować jakichś innych niedoskonałości. Można powiedzieć, że wygląd powinien być profesjonalny, schludny, ale niekoniecznie przesadzony.

Re: Wygląd w biznesie

: 14 lut 2014, 09:43
autor: malak
Moim zdaniem należy być ubranym elegancko ale jednak komfortowo

Re: Wygląd w biznesie

: 30 lis 2014, 19:11
autor: tatarak
Moim zdaniem profesjonalny wygląd w biznesie, to podstawa. W końcu jak głosi stare przysłowie "Jak Cię widzą, tak Cię piszą". Na nic zda się nam wybitna inteligencja i błyskotliwość w połączeniu z wymiętolonymi ubraniami i przetłuszczonymi włosami. Niektóre kobiety chcąc dobrze się prezentować, inwestują również w takie zabiegi jak plastyka powiek, dzięki którym jak najdłużej mogą młodo się prezentować.

Re: Wygląd w biznesie

: 18 paź 2017, 14:29
autor: power
dla mnie to oznacza przede wszystkim schludny wygląd i ubrania, które nie wyglądają na casualowe :) taka branża że niestety muszę być jak z wybiegu ;-) dlatego żeby nie tracić czasu na szukanie setów korzystam z https://trendshow.pl/ i podglądam gotowe stylizacje, potem tylko dwa trzy kliki i zamawiam konkretne ubrania ze sklepu. Nawet nie wiecie jak mi to ułatwia życie!

Re: Wygląd w biznesie

: 28 paź 2017, 08:59
autor: domi78
Dla mnie bardzo ważny jest wygląd w biznesie i nie wyobrażam sobie dnia w pracy np bez dobrego makijażu, staram się malować nie za mocno ale wyraziście. Często kupuje markowe , dobre kosmetyki i nawet akcesoria do makijażu. Ostatnio udało mi się kupić dobrej jakości gąbkę do makijażu Beauty Blender w drogerii internetowej Puderek- https://puderek.com.pl/ . Pamiętajcie dziewczyny wygląd to podstawa :)

Re: Wygląd w biznesie

: 28 gru 2017, 20:24
autor: Satyna
Wygląd w biznesie jest bardzo ważny. Ja na co dzień do pracy nie maluję się jakoś bardzo mocno ale co jakiś czas jak mam wazne spotkanie z klientem i chce wyglądać jak prawdziwa biznes woman to zamawiam do biura wizażystkę. Mam sprawdzony salon mobilny - możecie ich znaleźć na fb wpisując MobileSalon.net . Po wejściu na ich stronę możecie zamówić usługę przez internet. MobileSalon to zespół doświadczonych wizażystek i fryzjerów, którzy odmienią każda kobietę. Co więcej - można od nich wziąć FV :) Ja zawsze tak robię, w końcu maluję się do pracy a nie na prywatną imprezę.

Re: Wygląd w biznesie

: 10 mar 2018, 14:00
autor: Olka983
W pracy elegancja ma naprawdę spore znaczenie. Ostatnio pomyślałam o zakupie nowej spódnicy. Dzięki temu, że elegancko wyglądam, mam więcej pewności siebie. Kolekcja spódnic znajduje się między innymi na stronie https://longfashion.pl/damskie/spodnice/.