Strona 1 z 2

kurs językowy dla firm

: 21 wrz 2015, 10:14
autor: alryba
Szukam jakiegoś kursu językowego dla firm w Krakowie. Większość moich pracowników posługuje się biegle językiem angielskim, więc chodzi mi szkołę jezykową, która oferuje nauke innych jezyków na wysokim poziomie. W grę wchodzą jezyki południowoeuropiejskie włoski/hiszpański, ew. francuski.

Re: kurs językowy dla firm

: 22 wrz 2015, 12:47
autor: zamber
W Krakowie najlepszą według mnie oferte ma szkoła językowa Lincoln. Ogólnie jest to jedna z najlepszych szkół, bo uczą szybko i efektownie, a dla firm oferują jeszcze szkolenia, które są dofinansowane ze środków unijnych, więc jeszcze bardziej się opłaca.

Re: kurs językowy dla firm

: 13 sty 2016, 18:49
autor: aleksm
ja co prawda z krakowa nie jestem, ale popieram pomysl z kursem. U nas przynioslo to bardzo duze efekty, wiekszosc pracownikow sobie bardzo chwalila z tym ze no my mielismy w akademii jezykowej w gdyni

Re: kurs językowy dla firm

: 04 wrz 2016, 12:39
autor: marcopol
Zobaczcie, może macie u siebie coś pokroju www.elsinore-angielski.katowice.pl. To dobra szkoła językowa, która prowadzi kursy dla firm i aż szkoda, że działają tylko w Katowicach.

Re: kurs językowy dla firm

: 20 wrz 2016, 18:32
autor: Grvert
Ja z kolei szukam kursu angielskiego, ale w Warszawie, bo tam mam siedzibę firmy. Postanowiłem zainwestować w rozwój swoich najlepszych pracowników, a także w swoją firmę. Za kilka miesięcy chcę wejść z kluczowymi produktami na rynek zagraniczny i moi pracownicy do tego czasu muszą opanować język angielski biznesowy na dobrym poziomie, żeby bez większych problemów komunikować się z kontrahentami. Szukam kursu, który odbywałby się w grupach i w mojej firmie, bo wysyłanie każdego pracownika na indywidualne lekcje i zwracanie im pieniędzy za dojazdy w ogóle mi się nie kalkuluje. Rozważam tą ofertę http://www.yourchoice.edu.pl/angielski-biznesowy.html , bo wydaje mi się, że jest ona bardzo atrakcyjna. A Wy co o tym sądzicie?

Re: kurs językowy dla firm

: 27 wrz 2016, 12:57
autor: AnnaWilusz
Również szukam

Re: kurs językowy dla firm

: 22 lis 2016, 01:13
autor: Vernon
Lincoln bardzo dobry, to fakt, ogółem jako centrum egzaminacyjne reprezentuje naprawdę wysoki poziom. Angielski biznesowy jak najbardziej idealny dla firm :)

Re: kurs językowy dla firm

: 12 mar 2017, 16:32
autor: trzykro
Jeśli chodzi o angielski dla firm, to ja orientuję się tylko w szkołach w Gliwicach. Mogę więc w tej sprawie polecić Wam www.linguastrefa.pl :)

Re: kurs językowy dla firm

: 24 paź 2017, 17:36
autor: lokira
Ja polecam Ci zajrzeć do nich https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/ bo mają wiele kursów językowych. Sporo osób poleca tą szkołę. Mają przystępną cene i ponoć świetnych nauczycieli. Myślę, że warto tam zajrzeć :)

Re: kurs językowy dla firm

: 24 sie 2018, 15:55
autor: heniex
Ja wolę z podręczników się uczyć, ten jest bardzo dobry Meine Welttour 2 Podręcznik Wieloletni + CD i daje sobie radę : )