Strona 1 z 5

Re: WYjazd firmowy

: 28 sty 2018, 15:30
autor: Sabina33
I jak było? Cos więcej opiszesz?

Re: WYjazd firmowy

: 11 lut 2018, 20:49
autor: Befor
My niedawno zrobiliśmy sobie taki słuzbowy wyjazd integracyjny na narty. Bylismy cala ekipą w Kudowie Zdroju, gdzie nocowalismy w bardzo fajnym hotelu verde montana. Nie dość, że było świetnie na nartach, to jeszcze później mogliśmy korzystać ze strefy welness, popływać w basenie i wygrzać się w saunie.

Re: WYjazd firmowy

: 27 kwie 2018, 09:27
autor: mikuSS88
Niedawno mieliśmy z pracy wyjazd na imprezę integracyjną i szukaliśmy taniego noclegu w Rzeszowie. Znaleźliśmy taki hotel http://www.hoteliskra.pl/ i jakby ktoś szukał to mogę z całą pewnością polecić. Fajna cena, pokoje w dobrym standardzie i pyszne śniadanie rano :)

Re: WYjazd firmowy

: 30 kwie 2018, 08:33
autor: pomysłowa
Organizowanie wyjazdów firmowych nigdy nie było zbyt proste, to trzeba przyznać, znalezienie odpowiednich ofert to jednak wyzwanie

Re: WYjazd firmowy

: 21 maja 2018, 13:57
autor: bunia
Zgadzam się z Tobą, kiedy u nas organizowała je nasza kadrowa można było umrzeć z nudów, same kościoły zwiedzaliśmy i nie było wcale części że tak powiem rozrywkowej :lol: , teraz prezes zlecił to tej firmie https://www.wyjazdydlafirm.pl/ i teraz każdy chce jeździć na integracje 8)

Re: WYjazd firmowy

: 23 maja 2018, 14:34
autor: abur
Nie tyle transport, co same miejsce w które się wybieramy jest tutaj najwazniejsze. W naszym wypadku wybór padł na Hotel Solec www.hotelsolec.pl za Warszawą w którym zorganizowaliśmy niezmiernie solidny event. Wszyscy dobrze wypoczęliśmy, również konkretnie pojedliśmy, gdyż tamtejsza restauracja przygotowała dla nas wspaniałe potrawy.

Re: WYjazd firmowy

: 04 cze 2018, 08:34
autor: RekinBiz
Organizując imorezę firmową szczególnie taka "wyjazdową" warto zapewnić pracownikom komfortowy transport. U nas w firmie najczęściej wynajmujemy luksusowe autobusy z kierowca od http://www.emkatrans.com.pl/ , które dowożą nas na miejsce. Emkatrans oferuje autokary klimatyzowane, z wifi a nawet z DVD.

Re: WYjazd firmowy

: 06 cze 2018, 08:48
autor: Mannia
Nie zapomnijcie o znalezieniu odpowiedniego miejsca na wyjazd firmowy! Nam zależało na miejscu, które połączy obowiązki firmowe, szkolenie z formą rekreacji i zabawy. W tej kwestii idealnie spisał się Hotel Remes http://www.hotelremes.pl , mieszczący się pod Poznaniem. Bardzo komfortowe warunki, idealnie wyposażone sale konferencyjne i najważniejsze - spa, obiekty sportowe i kluby, ktore pozwoliły odsapnąć po załatwieniu firmowych spraw. :)

Re: WYjazd firmowy

: 11 cze 2018, 21:07
autor: denis12
a ja jestem zwolennikiem wyjazdów formowych ale takich gdzie można swobobnie się poczuć - może jakieś gospodarstwa agroturystyczne? gróry? jeziora?

Re: WYjazd firmowy

: 17 cze 2018, 14:44
autor: trek
Warto poszperać w Internecie w tym temacie... Z całą pewnością coś się znajdzie :)