Strona 1 z 4

Re: Hale stalowe...

: 22 mar 2018, 10:20
autor: Dove
Wydaje mi się, że tak. Wiele osób stawia takie magazyny i nie słyszałam, by byli niezadowoleni. Gdybys szukał podestów ruchomych na wynajem, to zajrzyj na stronę http://bozer.pl/serwis-podesty-ruchome-i-maszyn/ Firma nazywa się Bozer, zajmują sie wynajmem urządzeń typu własnie podesty, ładowarki oraz podnośniki. Wiem, że zakup tych urządzeń jest drogi, dlatego wynajem jest chyba dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że firma posiada atrakcyjne ceny.

Re: Hale stalowe...

: 26 mar 2018, 18:42
autor: solinka
Pewnie, że tak hale stalowe mają zdecydowanie więcej plusów, i szybko i ekonomicznie się je stawia a w użytkowaniu niczym się nie różnią od murowanych budynków, mam i taką i taką także wiem co mówię. U nas produkowali i montowali halę łącznie z dachem firma Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego, są na pewno godni uwagi i warto ich polecać dalej. Z resztą na stronie można się zapoznać z ich pracami, nasza hala też tam jest. Na żywo się jeszcze lepiej prezentuje niż na zdjęciu.

Re: Hale stalowe...

: 24 kwie 2018, 23:09
autor: abur
Pamiętaj o tym, że hale tego typu możesz konkretnie zmodernizować. Mi to udało się osiągnąć za sprawą http://www.artbet.pl/ oraz kratownic i zbrojeń z ich oferty. To był doskonały wybór, niezwykła jakość!

Re: Hale stalowe...

: 25 kwie 2018, 11:22
autor: Grvert
Moim zdaniem powinieneś rozważyć możliwość wynajęcia hali czy też miejsca magazynowego.
Jakiś czas temu szukałem terenu inwestycyjnego i wpadłem na świetny portal https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/d ... lnoslaskie
Znajdziesz tam nie tylko tereny inwestycyjne, ale także hale magazynowe (na wynajem lub na sprzedaż). Dodatkowo firma oferuje pomoc przy zakupie/wynajmie. Jest to swego rodzaju agencja nieruchomości. Myślę, że bez problemu znajdziesz odpowiadającą twoim potrzebom ofertę.

Re: Hale stalowe...

: 21 maja 2018, 19:47
autor: Mannia
Myśle, że taką hale warto zaopatrzyć w stal zbrojeniową, ale również inne, hutnicze wyroby. W tym celu świetnie się spisują artykuły, jakie zaproponowali mi http://www.paksteel.pl/ Bardzo wysoka jakość w kompozycji z super ceną. Włókna stalowe, druty czarne i włókna stalowe, wszystko w najlepszej jakości z ich oferty!

Re: Hale stalowe...

: 22 maja 2018, 20:36
autor: abur
Klasyczna hala magazynowa powinna w zupełności wystarczyć! Sam dopiero co miałem okazję zaopatrzyć się w rozwiązanie tego typu za sprawą http://www.garazeostrow.pl/ . To dzięki nim stałem się właścicielem niezwykle solidnej hali magazynowej, gdzie gromadzę wszelkie artykuły związane z moim sklepem internetowym. Zdecydowanie polecam rozwiązanie tego typu!

Re: Hale stalowe...

: 24 maja 2018, 18:54
autor: Bella89
A masz już firmę, która zajmie się budowaniem twojej hali? Czy jesteś w trakcie poszukiwań? Bo mój znajomy ostatnio korzystał z usług tej firmy http://depenbrock.pl/ i bardzo sobie ich chwalił. Rzeczywiście jego hala stalowa prezentuje się dobrze. Widać, że jest solidna, wytrzymała. Także wykonali z pewnością kawał dobrej roboty. Możesz skontaktować się z nimi polecam.

Re: Hale stalowe...

: 25 maja 2018, 13:28
autor: kamciare
Oświetlenie hali to jak dla mnie bardzo dovrze sprawdzające się ledy. Co by nie mówić, trzeba ich trochę, żeby oświetlić cały obiekt a to jednak koszty są. Niemniej można zaoszczędzić kupując https://www.lediko.com/ ledowe własnie, poza tym dają przujemne światło, oczy nie bolą

Re: Hale stalowe...

: 04 cze 2018, 09:04
autor: RekinBiz
czasem nei opłaca budować się hali. Słyszeliście o wynajmie namiotów halowych? Takie usługi oferuje firma http://www.namiotyhalowe.pl/wynajem . Wynajem hali jest dużo tańszy niz budowa konstrukcji, poza tym serwisem i naprawami zajmuje się firma (więc odchodzą koszty ewentualnych napraw). Namiot halowy jest doskonałym zabezpieczeniem przed działaniem warunków atmosferycznych.

Re: Hale stalowe...

: 05 cze 2018, 18:19
autor: abur
Do modernizacji hali tego typu mogą okazać się niezbędne elementy z zakresu wyrobów hutniczych. Miałem okazję zamówić tego typu artykuły z oferty http://halenamiotowe.org/ Wysoka jakość taśm, folii i drutów nie ma sobie równych!