Strona 1 z 4

Re: Adwokat dla firmy

: 22 cze 2018, 16:04
autor: Mannia
Bardzo solidne usługi dla firmy świadczy kancelaria http://adwokatkowalczyk.pl/ . Przygotowywanie ofert publicznych, obsługa prawna - wychodzi im to znakomicie! Warto także podkreślić, iż oferowane przez nich usługi są bardzo atrakcyjne cenowo.

Re: Adwokat dla firmy

: 24 cze 2018, 22:23
autor: Limba
Tylko po co przepłacać za zewnętrzną kancelarię, która liczy sobie za każde spotkanie, jak można mieć abonament prawny w tax care. Pierwszy miesiąc miałam za złotówkę i spodobała mi się jakość obsługi. Zakres szeroki, wszystko czego potrzebuję do ogarnięcia klientów firmy, a w razie czego szybki live chat z radcą prawnym, kiedy mam wątpliwości. Oczywiście nieodpłatny.

Re: Adwokat dla firmy

: 25 cze 2018, 17:33
autor: teresao
Jesli chodzi o Trójmiasto to w tej kancelarii http://cejrowski.pl/ firmy załatwią wszystko - od spraw cywilnych, umów i ich konstrukcji czy sprawdzenia, po rejestracje firm i kwestie związane z prawem gospodarczym, administracyjnym. Mają spore doświadczenie i spory wachlarz usług

Re: Adwokat dla firmy

: 28 lip 2018, 21:36
autor: stecja
W firmie dobrze jakby był adwokat który zna się na prawie pracy. Ja polecę tego z którego usług korzystam http://kancelaria-gizinski.com/faq-prawo-pracy/ . Jest naprawdę profesjonalny i każdej sytuacji mogę się do niego zwrócić o pomoc

Re: Adwokat dla firmy

: 26 sie 2018, 22:47
autor: abur
Obsługą prawną naszej firmy zajmują się specjaliści z kancelarii Miastkowski http://www.kancelaria-miastkowski.pl . Byliśmy zagubieni w gąszczu przepisów prawa,a dopiero ich pomoc okazała się zbawieniem dla nas. Wspaniale! Ich porady prawne i pomoc są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszej firmy.

Re: Adwokat dla firmy

: 27 sie 2018, 23:44
autor: Mannia
My od bardzo dawna korzystamy z pomocy http://adwokatkowalczyk.pl/ . Ten fachowiec nie raz udzielił nam profesjonalnej porady prawnej, pomocy i wsparcia. Zdecydowanie polecam jego usługi!

Re: Adwokat dla firmy

: 28 sie 2018, 15:05
autor: megus94
Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.

Re: Adwokat dla firmy

: 07 wrz 2018, 11:04
autor: Bakk
Jeśli chodzi o usługi w zakresie obsługa prawna firm mogę polecić kancelarię adwokacką Adama Baszkowskiego. Kancelaria przygotowuje również opinie i notatki prawne dla szeregu podmiotów, w tym średnich i dużych spółek zarówno polskich jak i zagranicznych.

Re: Adwokat dla firmy

: 16 lis 2018, 11:43
autor: mustang
Zerknij na usługi http://www.przybylowski.pl/obsluga-prawna-firm/. Jeżeli potrzebujesz prawnika do firmy, to koniecznie postaw na kompleksowe usługi odpowiedniej kancelarii. Wtedy będziesz mógł liczyć na pomoc prawną, na odpowiednim poziomie.

Re: Adwokat dla firmy

: 30 lis 2018, 14:42
autor: MZar
w tym temacie mogę polecić https://adwokat-lukowicz.pl . Z tej kancelarii korzystam od lat i jeszcze ani razu się na nich nie zawiodłem. Nie dość, że reprezentują moją firmę to jeszcze pomogli mi w sprawach prywatnych. Więc naprawdę z czystym sercem ich polecam.