Nowe okna i rolety zewnętrzne do biura

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Marcel
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:21 sie 2018, 10:50

04 wrz 2018, 10:56

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ chcielibyśmy się zabrać za lekkie zmiany wizualne naszego biura i czas przyszedł na stare drewniane okna oraz opcję rolet zewnętrznych. Czy macie sprawdzone firmy z Poznania które mogą zająć się całą realizacją czyli zamówieniem i montażem? Słyszałem dobre opinie o firmie Domega, co sądzicie?
Awatar użytkownika
MariuszK
Posty:4
Rejestracja:19 sie 2018, 23:30

06 wrz 2018, 09:27

Zgadza się w pełni że najważniejsza jest jakość. W Poznaniu działa firma Domega, która zajmuje się sprzedażą m.in okien, rolet, drzwi itd wielu krajowych producentów charakteryzujących się oczywiście wysoką jakością wykonania i co ważne mają konkurencyjne ceny również w zakresie montażu.
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

12 wrz 2018, 11:25

Jeśli chodzi o całą realizację to jak najbardziej, bo nie tylko zamówisz u nich dane produkty, ale i zajmą się ich montażem oraz potrafią w pełni profesjonalnie doradzić podczas ich dobierania.
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

19 wrz 2018, 09:44

Również jestem zdania, że warto najpierw mieć możliwość trochę szerszego przejrzenia oferty aby jednak mieć pewność że wybraliśmy rozsądnie i z korzyścią dla nas na długie lata. Z usług tej firmy korzystała na pewno moja siostra i z tego co mi mówiła to okna OknoPlast kupiła w naprawdę dobrej cenie, a przecieków też nigdzie na razie nie widać.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

19 wrz 2018, 10:53

My zarówno okna do naszego mieszkania, jak i rolety zamawialiśmy w firmie www.bianex.pl, którą polecił nam nasz znajomy. Musimy przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni, nie tylko z wysokiej jakości produktów, ale również z profesjonalnego montażu, który również zapewniła nam firma, więc nie musieliśmy się już o to dodatkowo martwić. Transport również był zapewniony, więc z tym także nie było żadnego problemu :)
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

25 wrz 2018, 10:16

Warto też zastanowić się nad systemami do zdalnego sterowania roletami. Z doświadczenia wiem, że to bardzo przydatna funkcja z której naprawdę korzysta się na bieżąco. Jest coraz więcej firm, mających w sprzedaży takie systemy, jednak myślę że www.sukcesgroup.pl są bezkonkurencyjni ze względu na jakość i cenę.
Awatar użytkownika
bondziorno
Posty:5
Rejestracja:29 paź 2018, 10:39
Lokalizacja:Polska

29 paź 2018, 10:54

Taka inwestycja nie raz jest potrzebna.
Wybierz sprawdzone taśmy poliestrowe i ciesz się bezpiecznym transportem.
Osknow
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:01 lis 2018, 12:57

17 lis 2018, 17:54

Rolety zewnętrzne w biurach sprawują się bardzo fajnie. Nie zabierają i tak mocno ograniczonej przestrzeni biurowej. W mojej firmie zadanie znalezienia odpowiednich rolet przypadło mi i po wielu godzinach długich negocjacji a wcześniej poszukiwań odpowiednich rolet. Udało mi się znaleźć w sumie w najlepszej cenie na https://perfecta.pl/oslony-zewnetrzne/markizy/. Koszta były akceptowalne i nie wygórowane, a to duży sukces, bo ciężko zadowolić mojego szefa
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

26 lis 2018, 10:45

Jeżeli chodzi o rolety to zdecydowanie warto zainteresować się firmą Roletos: http://roletos.pl/. W ich ofercie znajdziecie bardzo duży wybór rolet i żaluzji różnego typu. Polecam przejrzeć ich stronę internetową, przede wszystkim zdjęcia wcześniejszych projektów. Moim zdaniem będzie to dobry wybór.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

27 lis 2018, 14:44

Wymiana okien jest dość kosztowna więc warto się zastanowić, czy nie lepiej będzie naprawić okna, które macie. Czasem proste zabiegi jak wymiana uszczelek i regulacja okien sprawiają, że okno nadal można użytkować. Moim zdaniem zanim zdecydujecie się na wymianę rozważcie naprawę - szybko i w dobrej cenie okna serwisuje firmę https://www.serwismeteo.pl/wymiana-uszczelek. U nich możecie zamówić uszczelnianie, regulację, wymianę innych akcesoriów. Na swoje usługi daja roczną gwarancję a także wystawiają fakturę VAT.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl