Strona 1 z 3

księgowa

: 10 wrz 2018, 12:20
autor: Frączek
Jakby ktoś potrzebował skorzystać z usług doświadczonej księgowej w Piasecznie to mogę polecić: http://www.ksiegowazielonagora.com - duży profesjonalizm, polecam!

Re: księgowa

: 13 gru 2018, 17:38
autor: domi78
Jakbym ja miała wybierać to wybrałabym zdecydowanie biuro rachunkowe MG Finanse z Gdańska. Jak liczy się dla was profesjonalizm, odpowiednie podejściem do wykonywanej pracy, pełne zaangażowanie, sumienność wykonywanych obowiązków i uczciwość to wszystkie te cechy właśnie można im przypisać. Ja już miałam okazję kilkakrotnie z nimi współpracować i jestem w pełni zadowolona z ich pracy.

Re: księgowa

: 20 gru 2018, 23:28
autor: Vernon
Ja bym raczej nie stawiał na te najmniejsze księgowości, a zwłaszcza te prowadzone online. Istnieje np. na MYśliborskiej w Warszawie bardzo dobre biuro rachunkowe Gama, duze z doświadczeniem. Do takich ludzi uderzaj.

Re: księgowa

: 22 gru 2018, 10:00
autor: Mannia
Ja wolę opierać się na usługach biura rachunkowego, a mianowicie Compo System http://www.compo-system.pl/ z Łodzi . Rewelacyjnie jest opierać się na usługach takich profesjonalistów, gdyż pozwala nam to uniknąć wielu kłopotów.

Re: księgowa

: 22 gru 2018, 11:40
autor: abur
Ja na przykład opieram się na biurze rachunkowym. To dopiero był dobry wybór! Wiem, że prowadzenie księgowości na własną rękę jest niezmiernie czasochłonne i trudne. Na szczęście problem mam z głowy dzięki http://biurorachunkowelublin.pl/ .

Re: księgowa

: 22 gru 2018, 20:11
autor: kewa3939
A ja postawiłem na biuro rachunkowe. Tym sposobem zaoszczędziłem sporo kłopotów. Korzystam z usług http://bmbk.pl/ , których charakteryzuje profesjonalne i fachowe podejście do klienta. Kapitalna sprawa i pełen profesjonalizm!

Re: księgowa

: 23 gru 2018, 11:26
autor: mami
Zaufana księgowa to jeden z ważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Ja mam dobrą ksiegową od samego początku i dzięki temu nie mam żadnych problemów w firmie. Trzeba przyznać, że własna firma to spora odpowiedzialność, ale także ogromna satysfakcja. Korzystamy także z usług firmy spedycyjnej Symlog http://symlog.eu/ i ich usługi są zawsze na najwyzszym poziomie, nigdy sie nie zawiedliśmy.

Re: księgowa

: 30 sty 2019, 18:39
autor: kowalski007
Ja od bardzo dawna współpracuję z biurem Akro http://akro.waw.pl/. Rewelacyjna jakość usług umożliwia nam solidną i udaną współpracę. Dokładnie o to chodzi! Księgi rachunkowe, rozliczenia pit i pełna obsługa płac to dla nich żaden kłopot.

Re: księgowa

: 13 lut 2019, 11:15
autor: czosnekwrg
Najlepiej postawić na sprawdzone i profesjonalne biuro rachunkowe. W moim przypadku był to CONSULTING TAX http://www.consulting-tax.com/ z którymi to współpracuję już bardzo dawna. Każda działalność gospodarcza powinna opierać się na tak profesjonalnym wsparciu!

Re: księgowa

: 22 lut 2019, 11:04
autor: Megan1985Megan
Ja korzystam z usług biura Ed-Pro Exper, które działa w Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego. Biuro specjalizuję się w działalności konsultingowej oraz zaawansowanych usługach outsourcingowych.