Strona 1 z 4

Zakład pogrzebowy

: 20 gru 2012, 23:39
autor: karski
Witam
Czy warto założyć zakład pogrzebowy? Czy to dobry biznes? Ludzie przecież zawsze będą umierać...
Można jakieś pożyczki na to wziąć?

Re: Zakład pogrzebowy

: 27 gru 2012, 11:55
autor: kubasa1
Jasne że dobry ludzie zawsze będą umierać tylko konkurencja ogromna

Re: Zakład pogrzebowy

: 21 sty 2013, 20:35
autor: Grima
najgorsza jest konkurencja oraz pewne tradycje prowadzenia tego biznesu od lat (rodzinnie nawet), wszystko to powoduje że ciężko wbić się w rynek...

Re: Zakład pogrzebowy

: 22 sty 2013, 15:24
autor: mak1234
Teraz renoma zchodzi na dalszy plan w dobie kryzysu ludzie patrzą na ceny jeśli te są konkurencyjne to masz szansę :)

Re: Zakład pogrzebowy

: 02 cze 2016, 10:24
autor: klakier
Jeśli o zakłady pogrzebowe chodzi, to na pewno warto szukać takich, które oferują pełen zakres usług. Jeśli chodzi o zakłady pogrzebowe w Warszawie, to z całą pewnością warto sprawdzić Lethę.

Re: Zakład pogrzebowy

: 22 gru 2016, 12:44
autor: Grvert
A ja uważam, że warto szukać takich, które mają najtańszą ofertę. Co prawda nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w organizacji pogrzebów, bo na całe szczęście nie umarł nikt z mojej najbliższej rodziny, ale wydaje mi się, że oferty zakładów pogrzebowych są bardzo podobne i są również wykonywane na podobnym poziomie więc nie ma sensu przepłacać. Sam niedługo idę na pogrzeb znajomego i z tego co się orientuje, to jego rodzice wzięli właśnie pierwszy lepszy zakład pogrzebowy. Aktualnie szukam ładnej wiązanki pogrzebowej i wolałbym zamówić ją przez internet ze względu na to, że jest to wygodniejsze. Co sądzicie o takich http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/wiazan ... Pogrzebowe ?

Re: Zakład pogrzebowy

: 05 sty 2017, 11:14
autor: Skoczyk
Jeżeli masz na ten temat wiedze i przekonanie do takiego biznesu na pewno warto. Tutaj możesz sobie wyszukać podobne firmy, tak aby wzbogacić swoją wiedze.

Re: Zakład pogrzebowy

: 02 cze 2017, 20:13
autor: stecja
Nie wiem czy jest sens otwierać kolejny zakład pogrzebowy, ponieważ jest ich już naprawdę dużo. Zdałam sobie z tego sprawę, kiedy żegałam wuja. Otrzymałam od przyjaciółki taką stronę https://www.bluneral.com/ , gdzie mogłam sobie wyszukać zakład w moim mieście z dobrymi rekomendacjami. I byłam zaskoczona tym, jak jest ich dużo, o wyborze decydowały naprawdę niuanse. No chyba, że myślisz o jakimś mniejszym mieście, gdzie tego usług brakuje, to wówczas na pewno będzie dobry pomysł

Re: Zakład pogrzebowy

: 15 kwie 2018, 16:43
autor: nocna1
A jakie kwiaty kupujecie na pogrzeb? Kupujecie takie duże wieńce http://www.pracownia-florystyczna.pl/wience/ ? Patrzyłam na te. Są stosowne na taką okazję. I można je bez problemu zamówić na taką okazję. Jakie kwiaty wy kupujecie?

Re: Zakład pogrzebowy

: 14 maja 2018, 10:08
autor: inka900
Poszukaj zakładu pogrzebowego, ktory wszystkim się zajmie. Na http://pogrzeby-brodno.pl/kremacja.html znajdziesz bardzo dobrą ofertę profesjonalnego zakładu pogrzebowego z Brodna pod Warszawą. Pogrzeb to zawsze trudne przeżycie i lepiej by wszystkim zajęli się profesjonaliści.