Strona 1 z 5

Prywatne przedszkole?

: 13 lut 2013, 09:42
autor: biznesmenka
Siostra skończyła właśnie pedagogikę i wspólnie z koleżanką chcą założyć przedszkole. Chodzi o coś małego, wiadomo, że na początek kasa nie będzie zbyt duża, ale klimatycznego, co wzbudza zainteresowanie wśród rodziców, np. jak to : http://junior.lublin.pl/. Myślicie, że to dobry pomysł, czy raczej poradzić im, żeby dały sobie spokój?

Re: Prywatne przedszkole?

: 14 kwie 2013, 16:13
autor: ola.nowik
zapraszam na Dyskusje na temat kredytów oraz pożyczek.Dowiedz się więcej o finansach

Re: Prywatne przedszkole?

: 16 kwie 2013, 08:45
autor: alexx
Moim zdaniem to może być bardzo dobry pomysł. Oczywiście jeżeli jesteś osobą, która się do tego nadaje ;) Ważne jest zadbanie o odpowiedni personel, miejsce.
_________________
warszawa sala konferencyjna

Re: Prywatne przedszkole?

: 20 maja 2013, 14:39
autor: pomysłowa
publiczne przedszkola przeżywają oblężenie, wręcz nawet nie ma miejsc i ludzie chcąc nie chcąc decydują się na przedszkola prywatne, w naszych czasach jak najbardziej jest to extra pomysł na biznes!!

Re: Prywatne przedszkole?

: 21 maja 2013, 09:14
autor: sanchopansa
Prywatne przedszkole to dobry pomysł na biznes, tylko trzeba się od razu nastawić na ogromne wymagania ze strony sanepidu. Kiedyś nawet czytałam cały artykuł na temat tego, jak osoby zakładające taki biznes mają pod górkę przez te wszystkie wymogi formalne wobec pomieszczeń :(

Re: Prywatne przedszkole?

: 17 cze 2013, 11:19
autor: pomysłowa
faktycznie sanepid może stanowić problem, ale nie ma też sensu przesadzać, jakby nie było oni są dla ludzi i muszą jak jest wszystko dobrze wydać zezwolenie

Re: Prywatne przedszkole?

: 26 cze 2013, 14:05
autor: wiercinska
Jak chcesz otwierać prywatne przedszkole, to mam dla Ciebie pomysł na bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Tego nikt nie podważy dzieci będą miały świetną zabawę.

Obrazek

Re: Prywatne przedszkole?

: 11 lip 2013, 14:37
autor: julciia
Zamiast nazywać to przedszkole nazwij to klub malucha - są mniejsze wymagania aniżeli dla dumnie brzmiącej nazwy przedszkole :) A różnicy w zasadzie nie ma w samym działaniu :) Moje dzieciaki uczęszczają do Klubu Malucha Misiowy Ogródek w Warszawie (http://www.misiowyogrodek.waw.pl/) i niczym on nie odbiega od miejsc zwanych przedszkolem.

Re: Prywatne przedszkole?

: 13 lip 2013, 16:51
autor: anna_80
pomysłowa pisze:publiczne przedszkola przeżywają oblężenie, wręcz nawet nie ma miejsc i ludzie chcąc nie chcąc decydują się na przedszkola prywatne, w naszych czasach jak najbardziej jest to extra pomysł na biznes!!
Jeszcze lepszym pomysłem jest przedszkole + żłobek.

Załóż monitoring On-line dla rodziców.

Sukces murowany.

Re: Prywatne przedszkole?

: 16 lip 2013, 07:16
autor: sanchopansa
Anna świetny pomysł, żeby to połączyć :) Jak się maluch przyzwyczai do żłobka, to później "przerzuca" się go do przedszkola i nie musi się stresować nowym miejscem. Super :)