restauracja

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

27 sie 2015, 10:00

chciałbym otworzyć własną restaurację w olsztynie. podobno są firmy consultingowe, które pomagają przy otwieraniu takiego biznesu.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

24 wrz 2015, 20:05

A masz jakieś doświadczenie w gastronomii?
Awatar użytkownika
Kasia42
Posty:2
Rejestracja:02 paź 2015, 10:45
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

02 paź 2015, 10:51

Doświadczenie jest bardzo istotne. Jeśli myśli się, że ot tak otworzy się restauracje, która przyniesie kokosy to warto oglądać Kuchenne Rewolucje Gesslerowej :P
Skuteczne pozycjonowanie stron eMarketingNet.pl
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

18 lut 2016, 13:38

A ile trzeba mniej więcej kasy szykować? Wystarczy 50 tys?
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

18 lut 2016, 15:18

Na swój niewielki punkt tak. Niemniej jeśli będziesz chciał otworzyć większą restaurację to będziesz musial przygotować znacznie większe fundusze. Warto jest skorzystać z dofinansowania z urzedu pracy albo z Unii Europejskiej. Skoro dają pieniadze to warto jest je brać. Zawsze to jakaś pomoc. Wszystko powinno być równięż dobrze zaplanowane z góry. Trzeba zrobić badania rynkowe, rozejrzeć się za lokalem w dobrym miejscu.
Zerknij sobie również na ten blog:
http://gastronomiczne.com.pl/

Znajduje się w nim kilka dobrych wpisów o tym o czym warto jest pamiętać otwierając swoją własną restaurację.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

29 kwie 2016, 07:43

Wydaję mi się, że w przypadku każdej restauracji trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Szczególnie jeśli zależy nam na jakości. Obecnie wiele knajpek zamawia solanki do szynek kruchych u Tonato, ponieważ zależy im na produkcji swojskich, naturalnych wyrobów. Dzięki temu klienci chętniej ich odwiedzają.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

09 cze 2016, 10:17

Moi rodzice mają od kilku lat restaurację z kuchnią polską i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że aby utrzymać ją na dobrym poziomie i ściągać nowych klientów, muszą inwestować w nowe pomysły i rozwiązania co im to zapewni. Przede wszystkim dbają o jak najwyższą jakość sprzętu, dzięki któremu otrzymują znakomitą jakość potraw. Ostatnio wpadli na pomysł kupienia komory wędzarniczej ze strony zfm-online i serwują klientom świetnie uwędzone mięsa czy sery których smak został bardzo doceniony.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

18 cze 2016, 09:49

A ja szukam sprawdzonej restauracji w Warszawie. Moja babcia kończy 50 lat i chcemy jej zrobić niespodziankę. Możecie mi coś doradzić w tym temacie ? Tak sobie przeglądam różne oferty i bardzo dobrze wygląda to na http://vilanova.pl/ Elegancko, cenowo przyzwoicie i menu ciekawe. Ale jestem ciekaw jeszcze waszego zdania nim podejmę ostateczną decyzję. Czekam na Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Ratownik
Posty:4
Rejestracja:14 cze 2016, 00:56

19 cze 2016, 22:08

według mnie najważniejszy jest pomysł na restaurację
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

24 cze 2016, 15:12

Można założyć małą pizzerię na nowym osiedlu. Mieszkamy w nowym mieszkaniu i czasami brakuje możliwości podejścia gdzieś na obiad. Jak już wychodzimy to robi się z tego mała wyprawa. A tak, gdyby restauracja była koło domu, szybkiej moglibyśmy skorzystać z wygodnego sposobu na zjedzenie czego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl