Sala weselna pod Warszawą

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

izzza15
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:06 mar 2017, 18:51

30 maja 2017, 21:11

Taki biznes to bardzo fajna i dochodowa sprawa, jednak trzeba sie liczyć z tym że musisz mieć sporo pieniędzy na start. Jeśli masz z tym problem to dobra opcją według mnie jest pożyczka firmowa od 1szego dnia działalności. Możesz taką pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach uzyskać w AASA. Odwiedź ich stronę i sprawdź sam ile możesz pożyczyć
Awatar użytkownika
asapels
Posty:3
Rejestracja:20 cze 2017, 15:05

20 cze 2017, 15:09

Ktoś korzystał z tej sali weselnej koło Grodziska?
Elektryka obiektowa | http://asapel.pl/
Awatar użytkownika
angeli
Posty:1
Rejestracja:21 sie 2017, 18:09

21 sie 2017, 18:11

Ja swoją salę weselną znalazłam w katalogu zawierającym sale weselne :) Tak było zdecydowanie najlepiej i najszybciej, narzeczony z początku po prostu szukał w internecie poszczególnych sal, ale to trwało wieki! Na szczęście my kobietki jesteśmy bardziej zaradne i mi udało się znaleźć idealną salę w dwa dni 8) :mrgreen:
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

02 paź 2017, 23:03

Jakby ktoś w Łodzi szukał fajnej sali bankietowej na wesele, to super jest Venge :)
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

27 paź 2017, 11:14

Bardzo fajną restauracją jest San Remo w Zgierzu: http://sanremo.com.pl/. Warto zwrócić uwagę na ich bogate menu. Przy okazji wygodnym rozwiązaniem jest też hotel dostępny dla gości weselnych na miejscu. To wszystko powoduje, że warto wziąć tę restaurację pod uwagę.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

29 paź 2017, 20:39

Fajna sala weselna pod Warszawą jest w hotelu Lamberton http://www.hotellamberton.pl/wesele/ . Tam w sumie są trzy sale, w których można zorganizować wesele na łącznie 180 osób. Hotel zapewnia kompleksową obsługę i ogólnie organizację wesela, więc jeśli nie chcecie się o nic martwić to warto im zlecić przygotowanie przyjęcia. Ponadto na miejscu są noclegi dla gości, to ogromna wygoda jeśli ma się wielu gości przyjezdnych. Oferują fajne i urozmaicone menu, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym gościom.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty:2
Rejestracja:26 paź 2017, 12:27

08 lis 2017, 12:52

Super sala weselna zaledwie kilka kilometrów od Warszawy www.hotelponiatowski.pl. Sala pomieści nawet 200 osób a ponadto w ofercie można wynająć 5 pokoi bez dodatkowej opłaty dla gości weselnych. Atutem też jest bogate menu i obsługa na wysokim poziomie.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

31 gru 2017, 18:50

A jeśli szukacie idealnego tortu na takie okazje to warto zajrzeć do cukierni Sweet Home na Białołece w Warszawie i taki zamówić. Są to pyszne, piękne torty. Idealne na różne okazje. Zrobią wam taki tort, jaki będziecie chcieli.
Serafina
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:26 sty 2018, 13:12

05 lut 2018, 10:44

Polecam zapoznanie się z tą stroną http://www.lokale-wesele.pl/Warszawa,mi ... selne.html najbardziej popularne lokale weselne w Warszawie i okolicy, każda sala zawiera opis i cennik a także opnie konsumentów.Można wyszukać fajne miejsce w szybki sposób bez wychodzenia z domu.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

21 mar 2018, 08:21

W warszawie jest ogromny wybór sal weselnych, chociaż ja mam sentyment do jednej, w sumie to do swojej. Bo my organizowaliśmy wesele w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Piękne i wyjątkowe miejsce, nie tylko przez zamkowy wystroj, wysokie sklepienia, ale przede wszystkim przez klimat.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl