Strona 1 z 3

Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 18 maja 2018, 14:51
autor: Grvert
Zapoznajcie się z ofertą biura https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... ccounting/ Powierzenie spraw księgowych nieodpowiedniej osobie może skończyć się przykrymi konsekwencjami, a w najlepszym wypadku gęstym tłumaczeniem przed urzędnikiem. TMF Group jest globalnym dostawcą usług biznesowych dla firm działających lokalnie oraz na całym świecie. Dzięki sieci biur w ponad 83 krajach mogą zaoferować wiedzę i doświadczenie zdobyte na lokalnych rynkach, by pomóc przedsiębiorstwom, niezależnie od ich wielkości, w rozwoju i w prowadzeniu działalności tam gdzie będzie to niezbędne. TMF Group umożliwia firmom osiągać więcej. Świadczy usługi na rzecz przedsiębiorstw różnej wielkości ze wszystkich branż, od niewielkich firm i startupów rozpoczynających działalność, po duże międzynarodowe korporacje. Współpracujemy z 60% przedsiębiorstw znajdujących się na liście Forbes 100 i wchodzących w skład indeksu FTSE 100.

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 22 maja 2018, 19:37
autor: kowska
Mam spore doświadczenie, jeżeli chodzi o biura rachunkowe. Dlatego też bez zastanowienia mogę wam przyznać, że w moich oczach najlepiej wypada biuro rachunkowe w Otwocku, https://www.peter-green.com/ . Działają bardzo szybko, bezbłędnie, wygodnie. Generują rozliczenia, wysyłają konkretnym urzędom, ja muszę tylko tyle zrobić żeby zeskanować dokumenty i im dosłać. Resztą zajmują się już we własnym zakresie.

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 24 maja 2018, 14:14
autor: kamciare
Ja jeszcze mogę polecić biuro rachunkowe http://bufik-zg.pl/ wielu moich znajomych korzysta z ich usług i naprawdę bardzo sobie to chwalą. Pełna profeska, wszystko zawsze dopilnowane oraz na czas. Można spokojnie im zaufać także jeśli chodzi o ceny. Poza tym służą doradztwem - dobrzy specjalisci

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 10 lip 2018, 09:52
autor: Vernon
ja korzystam z usług tego biura i jestem zadowolony, mogę szczerze polecić https://www.cylex-polska.pl/firmy/gama- ... 43422.html

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 22 sie 2018, 19:15
autor: kellach
Według mnie warto rozeznać się w tym temacie w Internecie. Nie powinno być z tym żadnych większych trudności.

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 14 gru 2018, 20:04
autor: zamber
Eee, chyba moi drodzy, lepiej postawić obecnie na tradycyjną księgowośc w solidnym wydaniu. Jeśli ktoś szuka czegoś takiego to polecam zajrzeć do tego co oferuje biuro rachunkowe Gama (Grabowscy, Warszawa) - solidność i terminowość na 1-szym miejscu.

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 30 gru 2018, 12:38
autor: abur
Jeśli chodzi o Warszawę to opieram się na usługach biura Akro http://akro.waw.pl/ . Świadczą niezwykle solidne usługi z zakresu nadzoru księgowego i podatkowego. Właśnie takich profesjonalistów poszukiwałem!

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 15 sty 2019, 09:59
autor: Mannia
Ja w Warszawie od bardzo dawna opieram się na profesjonalnych i niesamowitych usługach biura rachunkowego Abacus . To prawdziwi profesjonaliści! W szczególności oszczędzili nam kłopotów związanych z prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów - sami byśmy sobie z tym nie poradzili. Zalecam zapoznać się z tą usługą pod adresem https://www.adamus.net.pl/?page=prowadzenie-ksiegi-przychodow-i-rozchodow

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 16 sty 2019, 14:53
autor: Megan1985Megan
Ja polecam biuro księgowe Puls w Katowicach. Biuro specjalizuję się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu rachunkowości, płac i kadr oraz tworzenia rocznych sprawozdań finansowych dla firm, prowadzeniem ksiąg handlowych i rejestrów VAT. Biuro świadczy również pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, doradzając przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z rejestracją firmy.

Re: Usługi księgowe - pełna księgowość.

: 25 sty 2019, 22:30
autor: kowalski007
Usługi rachunkowe na najwyższym poziomie świadczą dla nas profesjonaliści z BMBK http://bmbk.pl/ A idzie im to naprawdę rewelacyjnie! Usługi te to definicja jakości o właściwego podejścia do klienta.