Strona 1 z 8

Inwestycja w nieruchomości?

: 14 kwie 2010, 19:31
autor: arika
Inwestycja w nieruchomości? Co myślicie o tej formie inwestowania własnych funduszy? Co prawda trzeba posiadać własny kapitał i to całkiem spory ale zarobić też można.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 16 mar 2013, 21:37
autor: Piotras
Moim zdaniem jak się ma kasę, to jednak inwestycja w nieruchomosci jest dużo lepsza niż jakieś niepewne giełdy czy coś, gdzie nie wiadomo co i kiedy się stanie.
Choć i z tym trzeba trafić, bo przecież dziś są inne ceny mieszkań np w Szczecinie, a jeszcze inne na terenach popowodziowych, więc trudno trafić.

Trzeba być ostrożnym, a jak się ktoś na nieruchomosciach nie zna, to pytać lepszych od siebie :D

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 16 sie 2013, 14:48
autor: inicjator12
Zobaczcie na portalu http://www.mieszkanie-dla-mlodych.pl/ aktualności dotyczące programu mieszkanie dla młodych. Dostępny kalkulator i poradnik hipoteczny. Można również za pomocą strony złożyć prośbę o kredyt.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 21 sty 2014, 13:36
autor: apogeum
Moim zdaniem to dobra droga ale nie mamy pewności, czy ceny mieszkań nie zaczną spadać ...
Wielu z nas posiada jakiś tam wkład własny jednak często musimy jeszcze dobrać kredyt hipoteczny. Jeśli zastanawiamy się nad nim warto zapoznać się z informacjami w sieci - tak jak na tym portalu. Takie porównania pomogą zdecydować nam się na najlepszą opcję ze wszystkich ;)
Takie porównywarki to świetny sposób na poznanie różnych ofert.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 22 sty 2014, 13:27
autor: maćko
Jeśli inwestować w nieruchomości, to najlepiej w zakup ziemi. Mieszkania przy podobnych nakładach finansowych są dość czasochłonną inwestycją.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 16 maja 2014, 09:47
autor: maxior
A moim zdaniem warto jest zainwestować w apartament w centrum miasta. Na przykład w Warszawie i Krakowie. O ile ceny mieszkań na przedmieściach potrafią maleć to jednak ceny mieszkań w centrach pozostają takie same a wręcz rosną tak więc jest to na moje oko bardzo dobra inwestycja.
Ciekawą ofertę mają deweloperzy : http://targimieszkaniowe.net/ - na stronie wirtualnych targów nieruchomości można przejrzeć sobie wszystkie aktualnie realizowane inwestycje w naszym kraju. Można tam również bez problemu zapytać się o cenę konkretnego mieszkania czy domu.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 01 sie 2014, 11:51
autor: smyk
Jest do dobry sposób na ulokowanie swoich pieniędzy jeśli mamy ich sporo. O wiele lepszy niż na przykład lokaty, które obecnie nie przynoszą dobrego zysku.
Niemniej jeśli szukamy mieszkania na wynajem warto jest robić to w dużych miastach albo blisko ośrodków akademickich. Wtedy będzie wielu chętnych na wynajem ale również możemy liczyć na to,że wartość mieszkania jednak nie spadnie.
Te Łódź nowe mieszkania są obecnie jedną z ciekawszych inwestycji. Mają doskonałą lokalizację tuż przy Piotrkowskiej tak więc obce będą im wahania na rynku cen nieruchomości. Jednocześnie są budowane według najlepszych standardów tak więc możemy liczyć na większe zyski z wynajmu.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 14 sie 2014, 13:38
autor: niebo
Inwestycja w nieruchomości nigdy nie wyjdzie z mody, bo ludzie muszą gdzieś mieszkać.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 12 paź 2014, 13:02
autor: Tommy12
Podobnie można zainwestować w magazyny, hale, itp. To też ludzie wynajmują.

Re: Inwestycja w nieruchomości?

: 11 gru 2014, 09:03
autor: macki
A może Reda?
Obecnie powstaje tam kilka dobrych inwestycji jak można sobie nawet spojrzeć tutaj:
http://mieszkaniareda.pl/
Jednocześnie jest tam o wiele taniej niż w samym Trójmieście. Tak więc kupimy mieszkanie o wiele taniej a na pewno znajdziemy chętnych na wynajem. Turystów i miejscowych.
Jednocześnie miejscowość rozwija się tak więc nie musimy sie bać, że mieszkanie straci na wartości.