Windykacja - samodzielnie czy zlecać?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

15 maja 2016, 16:07

Jaki macie stosunek do windykacji?
Waszym zdaniem powinno się tym zajmować samodzielnie czy może lepiej będzie to zlecać innym?
errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

15 maja 2016, 17:09

To zależy.
Ja raczej zleciłabym to komuś, ale niektóre firmy mają własny dział windykacji.
Nie wiem jak to jest z kosztami, bo to przecież dodatkowi pracownicy i szkolenia. Tutaj widać: [url=hhtp://www.wlr.com.pl/szkolenia,30-Windykacja.html]WRL Training Group[/url] ile średnio kosztują szkolenia z windykacji.
Pewnie to się opłaca dużym firmom. Mniejsze zlecają to firmom windykacyjnym.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

07 lip 2016, 12:18

ja jednak wolałem zlecić i sobie tym nie zaprzątać głowy a debit finanse zajęło się sprawą szybko i profesjonalnie, teraz mi organizują monitoring płatności i takie nieprzyjemne sytuacje już się nie powtarzają
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 gru 2018, 23:46

A daleko masz do Siedlec? Oni tam mają bardzo fajną firmę, która nazywa się MK-Finanse. Wg mnie sprawnie działają i pozwalają na szybkie załatwienie konfliktowych spraw.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

15 lut 2019, 19:06

Masz rację, MK-Finanse to firma, która wyrobiła już o sobie naprawdę dobrą opinię w środowisku małych i średnich firm, które uzerają się z dłużnikami. Warto się z nimi skontaktować. Są naprawdę pomocni.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

11 maja 2021, 09:04

Zdecydowanie zlecać! Nie ma co się użerać z dłużnikiem. Najlepiej skorzystać z firmy, która ma doświadczeniw w windykacji - windykacja-online.pl dzięki temu masz pewność co do efektywności ich działań.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl