gdzie zamówię porządny narożnik modułowy ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

25 mar 2020, 18:31

Witajcie :) czy macie pomysł gdzie mogę teraz zamówić narożnik modułowy ? W grę wchodzą tylko sklepy internetowe. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości ale oczywiście fajnie, gdyby ceny też były na tym bardziej rozsądnym poziomie :)
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

26 mar 2020, 09:26

no i fajnie, ze szukasz sklepów internetowych, na szczęście czasy są takie, ze prawie wszystko można kupić w sieci :) takie meble też choć ja akurat nigdy niczego robionego na zamowienie nie kupowałam to tu nie pomogę :( te z sieciówek Ci nie pasują ?
agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

26 mar 2020, 11:04

no nie bardzo mi pasują bo wiesz ja potrzebuje czegoś robionego na wymiar ( liczna rodzinka) A że niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i salon mamy przeogromny to i naroznik przydałby się jakiś porządny :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

27 mar 2020, 08:06

świetne narożniki modułowe robione na wymiar znajdziesz w CAYA DESIGN. To polski producent, wszystkie meble robione są ręcznie. Wiem coś o tym bo też robiłam u nich zakupy w ubiegłym roku. Sprawna realizacja ( czekałam około 5 tyg), sympatycyzna obsługa a i ceny moim zdaniem bardzo ok.
agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

29 mar 2020, 14:50

wow dziękuje Ci za namiar, musze się zagłębić w ofertę ale tak na pierwszy rzut oka wszystko wygląda naprawdę fajnie, lubię taki włoski styl :) Dzięki raz jeszcze :)
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

13 kwie 2020, 21:26

Mam narożnik modułowy Merida Gala Collezione składający się z brył, które można swobodnie odczepiać w zależności od potrzeb. Każdy element jest tapicerowany ze wszystkich stron, więc nadaje się jako osobny mebel np. podczas domowej imprezy. Bardzo elastyczne i kreatywne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl