Relaks po pracy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

04 gru 2019, 08:27

Pełen relaks po pracy zapewnia nam sauna. Mi taka opcja w zupełności odpowiada! Jednakże, wcześniej należało zakupić należyte wyposażenie do tej sauny. Postawiliśmy na te z oferty https://www.saunyasmar.com.pl , co okazało się wyborem idealnym.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

24 lut 2020, 19:21

Wracam do domu, montuję rower na bagażnik samochodowy, który zakupiłem od www.guliwer.net . On pozwala mi przewieźć rower gdzie tylko zechcę! Tym sposobem organizuję sobie znakomite wycieczki, które świetnie wpływają na moją kondycje!
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

05 kwie 2020, 21:44

Ja Wam powiem szczerze, że zdecydowanie wole sobie pograć w cs go w czasie wolnym, jakoś ta gra najbardziej mi się podoba i do tego jeszcze siedzę na forum dla graczy cs go http://mygo.pl i własnie promuję swój serwer zeby jak najwięcej ludzi ze mna grało
Awatar użytkownika
rybka367
Posty:18
Rejestracja:31 mar 2020, 12:53

09 kwie 2020, 17:13

Relaksuję się poprzez jazdę na rowerze. Pozwala mi to na pokonanie stresu, a przy okazji dodanie sobie nieco ruchu. Zdrowie jest najważniejsze, pamiętajmy o tym. Rower zakupiłem bezpośrednio z oferty roweryrolki .pl .
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

24 kwie 2020, 00:02

Mnie ostatnio mocno relaksuje majsterkowanie, siadam sobie w warsztacie i robię to co mi się tam w głowie urodzilo. wpałm teraz na pomysł zrobienia nowych mebli balkonowych, okazuj się ze to wcale nie takie trudne, byle mieć tylko dobre elektronarzędzia, mam kilka sprzętów Ryobi one+ i używam ich teraz codziennie w sumie
Awatar użytkownika
piertucha
Posty:8
Rejestracja:06 sie 2019, 12:22

03 maja 2020, 22:53

Ja wieczorem siadam w fotelu z lampką wina i oglądam filmy. Specjalnie wykupiłam abonament na VOD ze strefom ABO i teraz oglądam to co chcę . Wczoraj skusiłam sie na Zenka i muszę przyznać że czas nie był zmarnowany . Film lekko się ogląda jest ok
Awatar użytkownika
rybka367
Posty:18
Rejestracja:31 mar 2020, 12:53

12 cze 2020, 21:58

Rower! Jak tylko wychodze z biura to natychmiast wskakuję na świeżo zakupiony sprzet od roweryrolki . pl/ . Rower umożliwia mi absolutny relaks, spokój i ułożenie myśli. Czego chcieć tu więcej? W pełni się luzuję, uspokajam a zastrzyk endorfin robi swoje!
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

23 cze 2020, 18:47

Relaks po pracy zapewnia mi książka-prezent, którą otrzymałem od syna, w ramach prezentu urodzinowego. Mowa o bajce spersonalizowanej, napisanej przez https://bajkowierszownia.pl/oferta/oferta-indywidualna/ . Jest to dosyć fajnie zrealizowane - poza wierszykami, można tam znaleźć atrakcyjne obrazki.
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

19 sie 2020, 12:20

ja lubię chodzić do teatru. Kocham teatr , kocham tam przebywać a szczególnie obserwować niepowtarzalne sceny grane na deskach teatru przez aktorów. Czyli w samym sercu tego życia . juz nie umiem się doczekać na sztukę NIC w Lublinie jak pojadę. To bedzie świetna sztuka coś czuję :) odliczam już dni do spektaklu
Awatar użytkownika
Kuruk
Posty:5
Rejestracja:26 sie 2020, 13:29

03 wrz 2020, 12:19

U mnie sprawdza się masaż stóp raz na jakiś czas. Korzystam z usług Studio66 w Warszawie, super sprawa. Nogi są mniej obolałe, nie puchną tak i naprawdę można się odprężyć. To dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy pracują dużo na nogach.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl