Kris Drzwi - opinie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

04 sie 2020, 09:23

Witam wszystkich serdecznie :) budowa domu zmierza juz powoli ku końcowi i nadszedł czas na wybór drzwi :) na pewno chcę by były drewniane ( najlepiej w jakimś ciekawym kolorze). szukałam już namiaru na producentów w sieci i wpadła mi w oko oferta firmy ,,KRIS DRZWI". Czy warto się nią bliżej zainteresować ?
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

04 sie 2020, 11:18

po pierwsze gratki, my dopiero zaczynamy budowe i pewnie troche potrwa bo wszystko robimy systemem gospodarczym :) tak czy siak tez jestem pewna, ze dom będzie urządzony cały w drewnie. o firmie chętnie poczytam bo kto wie, może i ja skorzystam za jakiś czas :)
Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

05 sie 2020, 16:36

ja zamawiałam w tej firmie :) I drzwi zewnętrzne i wewnętrzne :) super jakość, terminowa dostawa, sprawny i czysty montaż. z kolorem nie ma problemu, drzwi można pomalować na dowolony kolor ( u mnie te drzwi zewnętrzne są w kolorze butelkowej zieleni). Nie ma się do czego przyczepić :)
agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

07 sie 2020, 14:46

super bardzo dziękuje za informacje :) w takim razie czas na zdjęcie wymiarów i złożenie zamówienia :) a ile mniej więcej się czeka na takie drzwi ?
Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

24 sie 2020, 13:07

wiesz co to zalezy od tego ile będą mieć zamówień do realizacji :) u mnie to było coś około 1,5 miesiąca także bardzo sprawn ie biorąc pod uwagę, że wszystko robione jest ręcznie i pod wymiar :)
agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

07 wrz 2020, 09:40

okej dzięki już wszystko wiem :) zamówienie złożyłam :) teraz tylko pozostało cierpliwe oczekiwanie na dostawe :)
Awatar użytkownika
Leonia
Posty:7
Rejestracja:05 kwie 2022, 21:30

05 kwie 2022, 21:51

ja u siebie w domu mam drzwi stalowe z KMT i polecam bardzo. Długo zastanawialismy się nad wyborem. Przekopany internet wzdłuż i wszerz. Zbierane opinie od znajomych.
Zdecydowaliśmy się na model Supertherm 90. Są energooszczędne i bardzo dobrze izolują ciepło w domu. Kolory i modele do wyboru także mozna dobrać bez problemów
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl