Motywacje benefity - co i jak praktycznie i z sensem

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
salivoa
Posty:5
Rejestracja:23 sty 2021, 21:32

23 sty 2021, 21:43

Cześć! Przychodzę do Was z prośbą o burze mózgów. To, że benefity w firmie są ważne to już nie będę wyszczególniać. Dotychczas u nas sprawdzała się karta typu multisport. Kazdy z niej korzystał i generalnie było super. Było. Bo jak jest teraz wiadomo, wirusy, kwarantanny wesoło nie jest. Szukam jakiegoś benefitu zastępczego. Troszkę porad dostałam ale nie jestem pewna.. Dwie propozycje odrzuciłam w sumie w głowie od razu (jedna to za duze koszta, inna totalnie sie nie sprawdzi bo podobny model byl lata temu). Najsensowniej brzmi to: nie wiem czy mogę link wrzucić więc przytoczę, że chodzi o karty podarunkowe z takiego np media expertu. Brzmi sensownie w koncu elektronika czy coś z małego agd zawsze się przyda. Mysle by podarować je z dopiskiem, że na expres do kawy bo podobno ludziom na zdalce brakuje naszego ekpresu ;) Uprzedzam zgryźliwych - zobaczyłam te oferte i ta mi sie rzucila w oczy - a czy inne firmy cos takiego maja nie wiem, znalazlam akurat stąd i tak zupelnie szczerze jak juz mam w taki sposob wspierac to wolalabym polskie firmy;) Jeśli ktoś ma czas i może cosik doradzić,
dajcie proszę znać. Jesli podpowiecie jak wy to widzicie czy w ogole warto - będę mega wdzięczna.
Awatar użytkownika
salivoa
Posty:5
Rejestracja:23 sty 2021, 21:32

23 sty 2021, 21:52

Ah no tak, gdzie ja mam głowę? Oto te pozostałe propozycje:

Bon<?> karta na skok na bungee - spotkanie z bungee było 1,5 roku temu i prawie nikt się nie zdecydował.
Bon do spa - tutaj niestety kolejna sprawa, że za chol.ere nie wiem co z tym obostrzeniami, raz jest tak raz tak, jak mam coś takiego kupić i ludzie mają tego nie wykorzystać... to nie ma wg mnie sensu..

Był jeszcze pomysł bonu do restauracji no ale to z wiadomych wszystkim względów nie było nawet zbytnio brane pod uwagę.
Na plus z ta karta podarunkowa me przemawia:
- 3 lata ważności czyli kiedy kto chce sobie wykorzysta
- i stacjonarnie i online można wykorzystać
No i ostatnie, ważne dla mnie, że można w formie elektronicznej więc chociaż pracownicy dostaliby to szybko i bez marnowania papierów, pakunków, dostaw.

Temat dla mnie mega ważny, dlatego jeszcze raz mega prośba o opinie.
Awatar użytkownika
carolch
Posty:1
Rejestracja:12 lut 2021, 19:38

12 lut 2021, 19:45

Hej, u nas niedawno pojawiły się pre-paidy na usługi streamingowe i nie tylko, które kupowane są na firmę w ramach współpracy B2B z Media Expert. Według mnie to super opcja bo dla każdego z nas jest to pewnego rodzaju koszt stały, który może być zredukowany, a ponadto pracodawca sobie zaoszczędzi na VATcie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl