Sprzedaż apartamentów

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
anna40
Posty:1
Rejestracja:14 kwie 2021, 16:59
Lokalizacja:Konstancin Jeziorna

14 kwie 2021, 17:17

Rekomenduję Luksusowe Apartamenty Wille Tercja. To niezwykły kompleks, który zlokalizowany jest w Konstancinie Jeziornej blisko Warszawy. Wille Tercja to 12 apartamentów o powierzchni od 150 do 340 m² ulokowanych w trzech budynkach. Kompleks wykonano z wielką dbałością o wszelki element używając materiałów najwyższej klasy. Serdecznie polecam.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

27 cze 2021, 11:06

Co do nieruchomości typu apartamenty, mieszkania to bardzo opłacalną inwestycją jest ich zakup w Gruzji oraz Turcji. Jest możliwość wykupu nawet dowolnej części. Wszelkie szczegóły po kontakcie na pracapewna@gmail.com [ na życzenie możliwość osobistego sprawdzenia w Gruzji ]
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

05 gru 2021, 16:53

Nie wiem czy tak daleko bym szukał ale starannie wybierałem dewelopera zanim kupiłem mieszkanie inwestycyjne, a najlepszą ofertę takich mieszkań w Trójmieście można znaleźć na osiedlu Modern Tower i nie tylko o cenę tu chodzi ale też na przykład o wsparcie w zarządzaniu najmem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl