Tarcza antykryzysowa

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
BiznesWalczy
Posty:1
Rejestracja:24 kwie 2020, 10:16

24 kwie 2020, 10:28

Dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących pomocy w uzyskaniu świadczeń z tarczy antykryzysowej 2.0 przygotowaliśmy Przewodnika Przedsiębiorcy, który przedstawia oraz opisuje kto i jak może skorzystać z tarczy antykryzysowej. Poradnik jest całkowicie darmowy wystarczy skontaktować się z nami pod adresem bok@dostepnespolki. pl, bądź wejść na nasza stronę www.bizneswalczy. pl .

Jeśli poradnik nie wystarczył w ramach tego projektu przygotowaliśmy 4 wnioski z tarczy antykryzysowej 2.0 takie jak:
- pożyczka do 5000 zł,
- zwolnienie od składek ZUS,
- dofinansowanie wynagrodzeń pracowniczych,
- świadczenie postojowe dla działalności gospodarczych osób fizycznych.
Ponadto przygotowaliśmy 30 wniosków, które pomogą załatwić Państwu sprawy w ZUS, US, Sądzie oraz rozwiązać problemy z bankami, leasingiem, kontrahentami czy pracownikami.
Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej www.bizneswalczy. pl
Awatar użytkownika
asiakaszu
Posty:8
Rejestracja:25 maja 2020, 13:27
Kontakt:

28 maja 2020, 17:47

Czy ktoś wie jeśli umowa mi sie konczy w maju, a nalezy mi sie posotojowe i dostałam tylo ze na umowe o dzielo to czy teraz ten ostatni miesiac mi przysługuje ?
Awatar użytkownika
jasiekw
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2021, 19:07

16 maja 2021, 19:50

Na prawozus było swego czasu wiele tematycznych wpisów jeśli chcesz dowiedzie się więcej na temat ulg i składek ZUS. O tarczy też na bank było, przejrzę wieczorkiem i jak znajdę to podeślę link
Awatar użytkownika
eleonoram
Posty:4
Rejestracja:10 maja 2021, 20:59

17 maja 2021, 21:14

Akurat na tej stronie często szukam odpowiedzi na trudne pytania dotyczące mojej codziennej pracy - rozliczeń pracowników, naliczanie świadczeń z ubezpieczenia chorobowego czy wypełnianie formalności, gdy ktoś wybiera się na rentę/emeryturę - sporej wiedzy potrzeba, ale dzięki nim mam odpowiedzi na kliknięcie myszką :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl