nieruchomości

W co warto inwestować? Czego warto unikać? Spekulacje i wczesne sygnały.

Moderator:mkamil

Cashier
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:19 gru 2017, 09:43

10 wrz 2020, 10:26

Jeżeli planujecie zakup nieruchomości w Pszczynie czy okolicy to mogę Wam polecić sprawdzone biuro nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ Działają głównie na śląsku. Mają w ofercie domy jak i mieszkania w bardzo dobrych cenach. Dla mnie bezkonkurencyjni. Obsługa bardzo dobra. Dopilnowali mi wszystkich formalności.
Awatar użytkownika
Aleksandra44
Posty:3
Rejestracja:12 paź 2020, 11:06

12 paź 2020, 11:14

Zdecydowanie jest to opcja bardzo korzystna i dobrze widziana na przyszłość :) dzięki nim można sporo zadziałać i funkcjonować na naprawdę dobrym poziomie. Warto jednak poznać nieco temat i dowiedzieć się co i jak.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

21 mar 2021, 12:41

Poszukuję inwestorów, inwestycje na terenie Polski.
W zamian za udziały w spółce, fundacji. Jeden kontrakt to dochód comiesięczny ok. 12 tys zł. Wszelkie szczegóły do ustalenia.
Szybki czas zwrotu inwestycji, do 1 roku. Zapewnione długoletnie stabilne dochody. Proszę pisać na pracapewna@gmail.com dopisek Inwestycje
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

02 sie 2021, 09:28

Moim zdaniem dobry CRM jest podstawą sukcesu w biznesie. W swojej firmie korzystam z oprogramowania od FIRMAO, jest to jeden z najlepszych programów na rynku. Polecam sprawdzić ich ofertę, jest naprawdę dobra!
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

02 sie 2021, 12:29

Dla osób zainteresowanych dużymi trwałymi dochodami, pasywnymi bez żadnego polecania. Dwa sprawdzone firmy gdzie zarabiasz od zaraz. Dochód widać codziennie w naszych biurach. Pierwsza to firma działająca na rynku nieruchomości i giełdach. W najbliższym czasie zostanie przekształcona w zamknięty fundusz inwestycyjny. Dowolne wkłady ubezpieczone. Dochody pasywne od 0.4 % do 1.5 % codziennie. Plus inne dochody.
Następna firma, posiada wyjątkowe urządzenie do przechowywania walut i kryptowalut. Również własnego coina który zostanie użyty do tokenizacji firm, w tym miasta Dubaj. Zarabiasz tu codziennie w 3 dochodach pasywnych. Zapewniam wszelkie informacje. Strony www za darmo do promocji biznesów, jeśli ktoś zechce zarabiać jeszcze więcej. Szczegóły przez tel. oraz zoom. Kontakt pracapewna@gmail.com
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

22 lis 2021, 14:17

Ja starannie wybierałam dewelopera zanim kupiłam mieszkanie inwestycyjne, a najlepszą ofertę takich mieszkań w Trójmieście można znaleźć na osiedlu Modern Tower i nie tylko o cenę tu chodzi ale też na przykład o wsparcie w zarządzaniu najmem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl