zakładanie firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

04 sie 2021, 09:26

CRM ułatwia zarządzanie firmą oraz relacjami z klientami. Jest to oprogramowanie które usprawnia działania firmy oraz zwiększa sprzedaż produktów. Ja korzystam z CRM od Firmao, jest to naprawdę bardzo dobry i łatwy w obsłudze program. Jeśli poszukujesz coś co ułatwi Ci zarządzanie firmą to polecam.
Awatar użytkownika
Ksawerry
Posty:12
Rejestracja:08 lip 2020, 09:28

27 paź 2021, 10:18

Faktycznie. Warto oszczędzać, ale tam, gdzie to konieczne i nie ogranicza pracy Co do tonerów zamienników to ja osobiście polecam te z Asarto. Są wydajne, dobrej jakości, kompatybilne z drukarkami, więc nie trzeba się obawiać o jakieś problemy techniczne
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

02 lis 2021, 10:19

Polecam również. Mamy w biurze od wielu lat. Przez ten czas poszło pewnie z kilkaset tonerów, nie słuszałem, żeby były jakieś problemy techniczne. A jakość druku oceniam na 5, kolor żywy i nic się nie rozmazuje
Awatar użytkownika
Edwin7123
Posty:5
Rejestracja:06 gru 2021, 12:58

07 gru 2021, 09:23

Akurat zakładanie firmy nie jest jakieś skomplikowane.
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

22 gru 2021, 22:41

dla mnie najtrudniejsze byly kwestie organizacyjne, ciągłe pilnowanie zmian w prawie, mam księgową a ona korzysta z serwisu portalfk.pl tam ma dostęp do wzorów dokumentów, aktów prawnych, zawsze jest na biężąco
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

23 gru 2021, 23:59

Razem ze znajomą otwieramy placówkę oświatową, ile jest tych formalnosci, wymogów to aż przerażające ale wiadomo że wszsytko musi być zrobione na 100%, dużo nam ułatwia korzystanie z serwisu portaloswiatowy.pl bardzo szybko da się tam znaleźć odpowiedź na pytania, treśći są na bieżaco aktualizowane
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

30 cze 2023, 12:56

Zakłądanie firmy to pikuś, kluczowa jest promocja i zarządzanie. Dlatego od początku warto korzystać z różnych ułatwień, takich jak aFaktury.pl dzięki czemu znacznie usprawnisz wystawianie faktur i innych dokumentów, więc zyskasz czas na rozwój firmy.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

02 sie 2023, 15:01

Prowadzisz firmę ? Pokaż konkurencji, jak osiągnąć sukces za grosze!"
Twoja firma może odnieść olśniewający sukces, nie wydając fortuny na reklamę! Nasza usługa wywieszania plakatów reklamowych na Wiejskich Tablicach Reklamowych kosztuje zaledwie grosze w porównaniu do potencjalnych zysków, które przyniesie Twojemu biznesowi. Docieramy do milionów osób bezpośrednio. Pozwól nam pokazać Ci, jak osiągnąć efektywną reklamę za niewielki koszt i zdominować rynek!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl