Aplikacja/serwis internetowy

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
bambz
Posty:3
Rejestracja:09 wrz 2021, 19:42
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

09 wrz 2021, 20:14

Hej, mam kilka pomysłów na aplikację/serwis internetowy. Jestem programistą z ponad 5 letnim doświadczeniem i produkt bez problemu stworzę sam, ale mam do Was pytanie czy macie doświadczenie w tej tematyce i jakieś rady od czego najlepiej zacząć?

Wnioski na błędach nauczyły mnie, aby nie pisać linijki kodu zanim nie zrobię analizy rynku, nie dotrę do klientów itd.

Czyli jak rozumiem powinienem najpierw zrobić jakieś interaktywne makiety pokazujące aplikacje oraz np. nagrać film prezentacyjny i porozsyłać maile?
Mam po prostu poszukać maili do grupy odbiorców gdzieś na google?

Może jakieś grupy na fb albo po prostu znajomi?

Dojrzałem rówież do tego, że sam pomysł to nic ...
Chcę zrobić prostą aplikację mobilną gdzie będziemy mogli gromadzić się w grupy znajomych, którzy często odwiedzają się na imprezach i cel będzie taki, że każda z osób napisze swoją listę prezentów, które chciałaby dostać w przyszłości. Inni członkowie grupy będą mogli zaznaczyć, że oni to kupią na najbliższej imprezie. Twórca listy nie będzie tego widział, jedynie inni członkowie grupy - jedynie będzie miał możliwość zaznaczenia, że już dostał prezent z danej pozycji.

Wśród znajomych pomysł brzmi super i faktycznie rozwiązuje jakiś tam problem.

Nie wiem w którą stronę kombinować teraz z dalszą analizą rynku.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl