zabiegi medycyny estetycznej w Zgorzelcu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
katarzynak
Posty:3
Rejestracja:29 kwie 2022, 13:26

29 kwie 2022, 14:02

A jakie zabiegi polecacie tam przeprowadzić? Obczaiłam ich stronę i w sumie dużo ciekawych opcji jest. Mnie interesują przede wszystkim jakieś odmładzające zabiegi na twarz, bo obserwuje, że elastyczność skóry jest mniejsza.
Awatar użytkownika
olgaplich
Posty:3
Rejestracja:29 kwie 2022, 13:18

02 maja 2022, 13:56

Zależy jaki masz problem. Jeżeli interesują Cię jakieś zabiegi odmładzające to na przykład dynamiczny remodeling tkanek jest ok, koszt to 899 zł, także mega tanio. Nadaje skórze sprężystość, elastyczność, ale nie powiększa objętości tkanek twarzy, jak w przypadku innych wypełniaczy. Zabieg wysmukla rysy.
Awatar użytkownika
katarzynak
Posty:3
Rejestracja:29 kwie 2022, 13:26

02 maja 2022, 14:07

No brzmi dość ciekawie, poczytam sobie jak dokładnie wygląda taki zabieg. Medycyna estetyczna teraz tak szybko się rozwija, że trudno nadążyć, ale to dobrze. Ja jestem zdania, że trzeba korzystać jak są możliwości, czemu by nie. Tym bardziej ze w MK ceny są naprawdę bardzo przystepne.
Kamilla36
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:20 sie 2020, 17:08

01 cze 2022, 21:43

We Wrocławiu modelowałam sobie brodę u nich i efekt super. Widziałam, że mają klinikę także w Zgorzelcu i nie słyszałam o niej złego słowa, więc myślę, że warto się do nich zgłosić ;)
Awatar użytkownika
Afika
Posty:4
Rejestracja:03 cze 2022, 22:09

03 cze 2022, 22:11

Mieszkam w Zgorzelcu i na zabieg lipolizy podbródka zdecydowałam się właśnie w Magicznej Klinice. Jestem już jakiś czas po zabiegu, a efekt wciąż się utrzymuje, a co najlepsze - był widoczny od razu!
Awatar użytkownika
Helka81
Posty:3
Rejestracja:11 lip 2022, 19:26

11 lip 2022, 19:32

W Zgorzelcu w Magicznej Klinice nie byłam, ale słyszałam o nich wiele dobrego. Moja siostra odwiedziła oddział w Giżycku i bardzo ich chwali. W sumie się nie dziwię, bo ona była na wypełnieniu zmarszczek i myślę, że ja też się na to zdecyduję. Efekt jest niesamowity, wygląda o kilka lat młodziej. Ceny też są na każdą kieszeń, co jest dla mnie dodatkowym atutem.
Awatar użytkownika
Wilma01
Posty:2
Rejestracja:13 lip 2022, 19:56

13 lip 2022, 20:01

Helka81, wiesz może coś więcej na temat zabiegu wypełniania zmarszczek? Sama o tym coraz częściej myślę, ale boję się, że moja twarz będzie sztucznie wyglądać. Czy używają skalpela, czy może jakiegoś innego wypełniacza? No i jak długo efekt się utrzymuje? Może dzięki Twojej opinii w końcu się zapiszę na wizytę.
Awatar użytkownika
Helka81
Posty:3
Rejestracja:11 lip 2022, 19:26

19 lip 2022, 16:59

To zależy od tego, na co się zdecydujesz. Jeśli ma to być lifting, to wykorzystują nici haczykowate. Z kolei w przypadku lwiej zmarszczki wypełniają ją kwasem hialuronowym. W przypadku obu zabiegów efekt jest widoczny w krótkim czasie. Zapisz się na konsultacje, na pewno Ci też pomogą.
Awatar użytkownika
Wilma01
Posty:2
Rejestracja:13 lip 2022, 19:56

20 lip 2022, 16:51

W takim razie, czy zabieg wykonywany kwasem hialuronowym jest bezpieczny? I czy efekt też trwa długo? Bo lifting, wydaje mi się, że jest bardziej skuteczny. A może się mylę? Masz jakieś konkretne informacje w tym temacie?
Awatar użytkownika
Helka81
Posty:3
Rejestracja:11 lip 2022, 19:26

21 lip 2022, 14:09

Kwas hialuronowy jest bezpieczny, więc każda kobieta może się na niego zdecydować. W przypadku liftingu, to skóra twarzy będzie wygładzona i jędrna. Ale w przypadku lwiej zmarszczki, która potrafi być naprawdę głęboka, lifting może być niewystarczający. Dlatego osobny zabieg może być zalecany. Na pewno na konsultacjach Ci doradzą.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl