Alternatywa dla zwykłych lokat terminowych

Masz pieniądze? Zastanawiasz się, w którym banku je ulokować? Który bank ma najwyższe oprocentowanie? M.in. o tym dowiesz się w tym dziale.

Moderator:mkamil

aneczka26
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 mar 2013, 11:14

15 mar 2013, 11:28

Zastanawialiście się nad alternatywnymi rozwiązaniami dla standardowych lokat terminowych. Wydaje się, że konta oszczędnościowe są dobrym "zamiennikiem" dla lokat. Posiadają podobne oprocentowanie i dodatkowo pozwalają na dysponowanie oszczędnościami w każdym momencie. Obecnie na rynku są dostępne ciekawe oferty BGŻ Optima i Meritum Banku.

Wasze opinie?
Jeśli porównasz oprocentowanie lokat, to będziesz miał pewność, że dobrze wybrałeś.
falon
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:19 maja 2017, 20:15

29 gru 2021, 09:17

pewnie, myślałem o lokatach ale opinie sa podzielone
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

29 gru 2021, 10:51

Rzeczywiście, co do lokat zdania są różne ale podpowiem ze nigdzie nie zyskasz tyle ile można zyskać w ppk, oficjalne dane mówią że stopa zwrotu osiagneła nawet 122%
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

16 gru 2022, 11:27

Witam, jestem koproducentem filmu pełnometrażowego animowanego Quo Vadis. Również członkiem zarządu Holding Wieś Plus który tu jest współproducentem. Obecnie każda osoba czy przedsiębiorca ma jedyną i niepowtarzalną okazję zaistnieć w kinematografii Polskiej jako mecenas sztuki czy filmowiec, już od 100 zł, każdy otrzyma specjalny pamiątkowy certyfikat, umowę koproducenta dającą mu dochody z filmu przez minimum 10 lat. Uzyskasz też coś bardzo ciekawego i wartościowego, czyli reklamę swojej osoby czy firmy [ Logo ] w postaci napisów w filmie. To też najlepsza reklama która dotrze do setek milionów osób na 4 kontynentach. Płacić można kartą, przelewem i blikiem. Pełna informacja na mojej stronie https://www.bezkredytu.net/Film.htm
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl